Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A túl fiatalon összekerült...

A túl fiatalon összekerült pároknál előbb-utóbb az a vége, hogy belép valaki más a képbe, mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok mennyien járnak így,vannak-e kivételek?Mi is fiatalon jöttünk össze!
2009. júl. 27. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem törvényszerű, de szerintem nagyobb az esély rá, mint azoknál a pároknál, akik "éltek" előtte. A párom az exével viszonylag fiatalon jött össze, és elég sokáig, több, mint 8 évgi együtt voltak. Egy idő után, elkezdte őket hajtani a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással. Igazából már kiüresedett a kapcsolat, és mindkettő pl. hamarabb ráállt a flörtre egy buliban, de mivel tisztelték annyira egymást, hogy nem akarták megcsalni a másikat, ezért szétmentek. Ez egyik legjobb barátnőm is, fiatalon jött össze a férjével, sajnos 13 év a pasi félrelépett. A barátnőm előtt csak két lánnyal volt, kíváncsi volt milyen. Na persze ebben sok minden közrejátszott, baba lett, aki eléggé problémás volt, a barátnőm fáradt stb, annyira nem volt akkor fontos neki a szex. Bár ki tudja, lehet, hogy az volt a baj, hogy keveset szexeltek, és nem az, hogy fiatalon jöttek össze, de én sajnos erre csak rossz példákat láttam eddig.
2009. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hiszem, hogy törvényszerű lenne, de már azért is nagyobb az esélye, mert a legtöbb válás fiatalabb korban van, hiszen akkor még sokan meggondolatlanul beleugranak illetve több esélye van egy fiatalnak félrelépni, mert egy 40 éves nő 2 gyerek mellől már nem úgy áll a dolgokhoz, mint egy 26 éves. Én is fiatalon házasodtam (21), de nálunk ez nem ütött vissza. Inkább az illető személyiségén múlik, hogy ez hogy alakul.
2009. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem még szűz volt/!/, amikor velem házasodott. Én elvált voltam. Soha nem volt kiváncsi másik nőre. Azt hangoztatta, hogy bennem mindenféle nőtipust megtalál, ezért nem is kiváncsi.A házasságnak húsz év után én vetettem végett, de megcsalásról szó sem volt.
2009. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi elsők voltunk egymásnak, aztán a párom (én fiú, ő lány) 15 év múlva elhagyott. Amikor kérdeztem az okokról, bizony ott volt, hogy "nem tudja milyen más férfival élni" és Ő nem akarja a nélkül leélni az életét, hogy ezt meg ne tudná. (Sok mást is mondott. Persze legjobban a gyerek issza a dolog levét ma is.)


Azt nem tudom, mennyire törvényszerű ez, egy pár dolgot ki lehetett volna védeni, ha tapasztaltabbak vagyunk. Akkor biztosan jött volna más. Sajnálom, hogy nem tudtam pozitívabb példával szolgálni.


Amit tanácsolni tudok. Figyeljetek oda egymásra! Őszinteség. Önismeret. Csak annyira tudsz őszinte lenni a másikkal, amennyire magaddal az vagy. Néha gőzt kiereszteni, 1 veszekedés nem a világvége, tökéletes kapcsolat nincs, mivel a benne résztvevők emberek. Nagyon megnyugtató tud lenni, ha egy vitás kérdés megoldása után arra ébredek, nem dőlt össze a világ, még mindig együtt vagyunk. (Ja, mert nem mondtam, a világ nem dőlt össze, most is párkapcsolatban élek, csak azóta másvalakivel.) ;o)

2009. júl. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is fiatalon jöttünk össze (ő 19, én 20). 10 év után csalt meg a férjes-gyerekes kollaganőjével ... addigra szerinte kifujt a kapcsolatunk, de nem igy kellett volna a tudtomra adnia.
2009. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%
A sok negatív példa mellé én mondanék két pozitívat is. Én 16 ő 21 volt, amikor összejöttünk immár 8 éve. Soha semmi megcsalás vagy hasonló nem volt köztünk, most várjuk az első babánkat és még mindig ugyanolyan a szerelem. A társaságunkban is van egy baráti pár, akik 9 éve vannak együtt, ők voltak egymásnak az elsők és a tipikus álompár. Szerintem embere válogatja és nem törvényszerű, hogy szét kell menni.
2009. júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az állítás nem igaz. Az "idősebb" korban összekerült pároknál is benne van a pakliban, hogy az egyik fél megcsalja a másikat.


1997-ben, ismerkedtem meg az akkor 20 éves párommal. ÉN 19 voltam. Ez volt 12,5 éve. Azóta is együtt vagyunk, szeretjük egymástm, és szerelmünk gyümölcse most 10 hónapos. (a következő bébi is már tervben van)

2009. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy pozitív példa:

A férjem volt 18 én 15 amikor összejöttünk. Most 26 éve vagyunk házasok, előtte 5 évig jártunk egymással. Voltak szép idők, rossz idők, de a kölcsönös tisztelet megmaradt.

2009. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11 éve vagyok a férjemmel. Ő 16 volt mikor megismerkedtünk, én 17. Egyenlőre jól megvagyunk, ennek ellenére én sose állítanék olyat, hogy tudom, hogy mi örökre együtt leszünk. Nem tudhatom mit hoz a jövő, viszont azt biztosra mondom, hogy ha nem is maradunk együtt életünk végéig az nem azért lesz, mert fiatalon kerültünk össze.
2009. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 éve ismerkedtünk meg a vőlegényemmel,én 19 voltam,ő 21.Neki már több párkapcsolata is volt,nekem meg Ő volt az első.Boldogan éltünk majdnem 2 és fél évig,már el is jegyzett,szóba került a házasság is,amikor engem elkapott valamiféle "láz",hogy úristen,még jóformán nem is éltem,nem volt más pasim,nem buliztam eleget stb!

Menni akartam,ő meg nem tartott vissza.Azt mondta,ennek ellenére szeret és visszavár.1 hétig voltunk külön,én ezalatt buliztam,"kipróbáltam"magam,sőt még pasiztam is(ezekre nem vagyok túl büszke),de az egész arra volt jó,hogy rájöjjek,nekem csak Ő kell,és csak vele lehetek boldog.

Mindennek már 1 éve,minden nappal egyre jobban szeretjük és tiszteljük a másikat(még a hibákat is),együtt élünk és jövő márciusban összeházasodunk!

Szóval én azt tudom megállapítani,hogy a túl fiatal szerelmeseknél esélyesebb a szétválás de nem törvényszerű,ha óvják és vigyáznak a kapcsolatukra,szeretetben élnek akkor lehet "örökké"is:)

2009. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!