Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy ne jöjjenek értem a kocsmába?

Figyelt kérdés
Mert azt mondák, hogy ne mászkáljak egyedül éjszaka az utcákon, amik meg is értek, de az nagyon gáz lenne, ha értem jönnének oda. AMikor meg azt mondom apának, hogy kéne paprikaspray, akkor azt mondja, hogy hülyeség mert úgysem tudnám használni, ha megtalálnának, amivel viszont egyáltalán nem értek egyett, mivel amikor éjszaka sétálok (volt már rá példa), akkor alapból nnyira féltem, hogy fogtam a dezodort a kezemben(tudom h nem segít semmit, de nem volt más).
2012. aug. 30. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű, legyen Veled valaki:) vagy a barátaiddal menjetek együtt haza, ha lehet.

tényleg kockázat egyedül menni sötétben, de ha látják Szüleid, hogy Te is figyelsz erre és megy veled valaki, akkor szerintem nem akarnak majd érted menni:)


más szórakozóhely nincs, mint a kocsma?:)

2012. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is hány éves vagy és milyen nemű?


Mert 18 alatt nem hiszem, hogy a "kocsmában" kellene töltened az idődet.


Egyébként ha nagyon zavar, hogy értedjön, kérd meg, álljon egy utcával odébb és akkor nem ciki. Mi így csináltuk a szüleimmel.


Viszont tényleg veszélyes tud lenni az éjszaka egy nőnek, attól is függ melyik városban laksz, milyen messze van a "kocsma" stb. Velem volt már, hogy este 8-kor kötöttek belém a villamosmegállóban és az még nem is volt éjszaka! Úgyhogy szerintem jöjjenek csak érted, tudod, jobb félni mint megijedni.


A paprikaspray pedig jó ötlet, vegyél magadnak egyet.

2012. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Fiú vagy lány?


Mi lenne, ha 2 nap kocsmát beáldoznál és vennél magadnak paprika sprayt?

2012. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
"alapból annyira féltem" Hát ezért nem fogod tudni használni a paprika sprayt. Hiába fogod mondjuk a kezedbe, ha hátulról megtámadnak és kést szorítanak a nyakadhoz, azt sem fogod tudni, hogy fiú vagy-e vagy lány...úgy bepánikolsz mint a kva élet és a legutolsó dolog ami eszedbe fog jutni, hogy használd a sprayt.. Levegőt venni sem mersz majd, nemhogy a táskádban matatni.
2012. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg őket egy italra, úgy nem annyira ciki. :)
2012. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell kocsmába járkálni.
2012. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Atya Úr Isten!!!!!!!!!!!:-)))))))
2012. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Felesleges szidni a kocsmát, inkább üljön be oda meginni egy pohár valamit, mint hogy diszkóba menjen, ahol szintén inna gondolom, csak tudjuk még, hogy mennyi minden más is jár azzal a hellyel. Azt meg kár elvárni, hogy valaki ne járjon ilyen helyekre, inkább az a fontos, hogy egy szülő elmondja a gyerekeinek, hogy mire figyeljen, stb...

Csak azért lenne gáz, ha érted mennének mert látnák a haverjaid? Mert ha igen, akkor beszéljétek meg, hogy mondjuk fél utcával arrébb jöjjenek, és majd ott beszállsz a kocsiba.

Vagy menjetek haza nagyobb társasággal, biztos hazakísérnének, ha megkéred őket (ha meg nem, akkor marad ez, hogy a szüleid érted mennek)

De tényleg ne mászkálj éjszaka egyedül, akkor inkább legyen picit ciki, de ennyit megér a biztonság.

2012. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem az a kellemetlen, amikor a szülők a gyerekért mennek, hanem az, amikor nem, és ennek valami rossz következménye lesz. Komolyan, milyen hülyeség már az, hogy a biztonságodért tenni ciki? Pláne olyan barátok előtt, akik arra sem képesek, hogy megoldják, ne menjen senki egyedül gyalog haza... Én inkább ezen gondolkoznék el. (Kamaszkoromban mi is sok helyre jártunk el, nem voltunk igazán jó gyerekek sem, de összesen egy olyan eset volt, hogy gyalog egyedül kellett valahonnan elindulnom. Akkor is a célállomásról elindultak értem, félúton találkoztunk.)
2012. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj kedves kérdező... más örülne, ha éjszaka a szülei elmennének érte és nem kéne buszra várnia vagy taxit fizetni:)
2012. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!