Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hidegen hagyom a szüleimet?!

Hidegen hagyom a szüleimet?!

Figyelt kérdés

17 éves leszek idén. Szinte kitűnő tanuló vagyok, sok versenyre járok. Csak a szüleim egyáltalán nem foglalkoznak velem. Anyagilag elég jól állunk. Utálom hogy egyszerűen semmit nem csinálunk együtt, ha valahova el szeretnék menni velük, akkor ideadják rá a pénzt és mondják hogy menjek a barátaimmal. Nem jönnek el velem semmilyen díjkiosztóra.. nemrég részt vettem egy nagyon amatőr szépségversenyen, oda sem jöttek el megnézni..

Kb. egyáltalán nem érdekli őket mivan velem, nem kérdezik merre megyek, kivel megyek, max annyit hogy adjanak-e pénzt.. Próbáltam velük megbeszélni, de lehetetlen.. Mit tegyek?:( Nagyon el vagyok keseredve..



2012. aug. 19. 19:31
 1/4 anonim válasza:
100%
A probléma , ha annak nevezhetjük nem is annyira nagy baj , hanem maga a terhe... Sajnos , ezt először ők teljesen fel kell fogják , hogy téged ez nagyon bánt , és , hogy téged érdekelnek ők . Valahogy próbálj meg szomorú lenni , mert azt hiszem emiatt tudsz is , és utána addig csináld , amíg hátha ők észreveszik . Mert szerintem , ők még rendesen át sem gondolták a dolgot , emiatt nem beszélnek róla . Kívánom neked továbbra is a legjobbakat! És nagyon sajnálom :'( ( U.I : Ha akarsz írhatsz privátba, és megpróbálok segíteni!!!:) )
2012. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet olyan lehetetlen.Nyilvánvaló,hogy azért teljesítesz,hogy észrevegyenek.Le kell ülnöd velük és komolyan elbeszélgetni.Ha erre azt írod megint,hogy lehetetlen,akkor nincs is miről beszélni.Azt hiszik,hogy a pénzzel le van tudba minden.Csak akkor változhat valami,ha beszélsz velük.
2012. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Égesd el a pénzeteket,nagyon rossz hatással van az emberekre
2012. aug. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Évi59 ***** válasza:
Érdekes, én pontosan fordított helyzetben vagyok! Úgy tudnék örülni, ha a lányom egyszer is akarna velünk megint bármilyen közös programot, mint a régi szép időkben.
2013. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!