Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy ne jöjjenek értem a kocsmába?

Figyelt kérdés
Mert azt mondák, hogy ne mászkáljak egyedül éjszaka az utcákon, amik meg is értek, de az nagyon gáz lenne, ha értem jönnének oda. AMikor meg azt mondom apának, hogy kéne paprikaspray, akkor azt mondja, hogy hülyeség mert úgysem tudnám használni, ha megtalálnának, amivel viszont egyáltalán nem értek egyett, mivel amikor éjszaka sétálok (volt már rá példa), akkor alapból nnyira féltem, hogy fogtam a dezodort a kezemben(tudom h nem segít semmit, de nem volt más).
2012. aug. 30. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha elmennek érted, mikor elkezdtem bulizni értem is eljártak, jó az. Ha attól félsz hogy a haverjaid gáznak tartják, csak annyit kell tenned hogy előre bereklámozod, hogy neked milyen jó, milyen jó fejek a szüleid, mert nem kell éjjel sétálnod. Ha attól félsz hogy esetleg a szüleidnek nem fog tetszeni a hely, vagy a haverjaid, akkor nekik azt kell mondani hogy a barátaid szerint ciki hogy ők jönnek érted, úgyhogy jó lenne ha a sarkon állnának meg, és megcsörgetnének és akkor kimész.
2012. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Már megoldottam velük, úgyhogy a buszmegállóba jönnek.
2012. aug. 30. 19:47
 13/13 anonim ***** válasza:
:)
2012. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!