Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van mindenből, egyik...

Elegem van mindenből, egyik napról- a másikra élünk, ez kihatással van a családi életünkre is-más is volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Dolgozunk látástól-mikulásig, de mikor a csekkeket befizetjük,ételre semmi pénzünk sem marad (s az sem biztos,hogy be tudjuk fizetni az aktuális csekkeket)-voltatok ilyen nehéz helyzetben,mint mi?Most is fizetési előleget kellett felvennünk,mert nem volt ételre sem pénzünk,és egyfolytában ezen idegeskedem...nincs mostmár szinte boldog,nyugodt pillanatom...ááááááá-mikor lesz itt jobb a helyzet???

2012. aug. 30. 11:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Huhh,gyerekek,hát én komolyan mondom rosszul vagyok-elolvastam mindegyikőtök hozzászólását-és ezt egyszerűen nem akarom elhinni, hogy így kelljen nyomorognunk, hogy dolgozunk,tényleg becsülettel, s egyszerűen nem jutunk előrrébb,nem hogy nem jutunk előrébb, még megélni sem tudunk!

Utolsó írónak is nagyon nehéz az élete-ez borzasztó-komolyan-tényleg kitartást kívánok Neked,meg persze jó egészséget minden előtt!!!!Szívből mondom..

A netes munkát meg fogom nézni-köszönöm szépen-mert szükségem lesz kiegészítésre mindenképpen.

Most már megértem,ha sokan elmennek az országból-mert ez már nem az a haza-ahol én szerettem egykoron élni-meg vagyunk nyomorítva-teljesen-az idegeink előbb-utóbb úgyis felmondják a szolgálatot,s megbetegszünk-vagyis én már nem-én már beteg is vagyok...-áááááááááá

2012. aug. 30. 12:02
 22/31 anonim ***** válasza:
így élünk...de már nem sokáig! én is rengeteget idegeskedtem ez miatt...de kitaláltam, hogy hogyan tudnánk több pénzhez jutni...ki kell használni a tehetségemet... :)) mióta csinálom, jobb az anyagi helyzetünk...de még van mit javítani rajta..
2012. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Te vagy,aki a netes munkát írtad nekem???Most megnéztem a belinkelt oldalt,az EGYEZTETEK munkával kapcsolatban,de nem nagyon tiszta nekem ez még...:)
2012. aug. 30. 12:07
 24/31 anonim ***** válasza:
A 12.03as nem én voltam (nézd meg a százalékokat, úgy könnyebb beazonosítani a hozzászólókat). Ha van kérdésed, privátban szívesen válaszolok az ajánlott honlappal és a munkával kapcsolatban.
2012. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz, más a %-uk.


Én is olvasgatom ezt az oldalt. Minden megvan benne, amitől kamu a kamu. Egyetlen név, cégnév nem szerepel benne. A honlap ingyenes portálon van. Csak egy g-mail-es cím és egy telefonszám.

A kínált szolgáltás egy sima lufi (Egészségfelmérés).


De persze beteg az ország és a sok beteg emberből biztos be lehet palizni jópárat és ebből lehet profitálni.


De ha napi 8 + órában dolgozik valaki, akkor ugyan mikor van még 2-5 órája, hogy "egyeztessen"?? Éjszaka, késő este meg nem illik zaklatni másokat.


Na mindegy sok sikert annak, aki ezzel dolgozik...

2012. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
nézd, ahogy gondolod. Egy lehetőség, nekem bejött - bár először én sem gondoltam volna - és ami ellene mond annak, h kamu (ha megnézed), hogy nem kér előre pénzt. De mindenki maga tudja...
2012. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

hát nem egyszerű,de ezt még át fogom nézni...

Jó lenne nyugodtnak,s kiegyensúlyozottnak lenni...:(

2012. aug. 30. 12:30
 28/31 anonim ***** válasza:

-milyen hiteleitek vannak? (ez az egyik "gyanús" pont:) )


-el tudjátok adni a kocsit, vagy olyan távol laktok a falutól/várostól, hogy szükséges?


A kaja nagy része megvan a kertből, van pár csirke is?

(akkor csak olajat, kenyeret, tejet stb.kell venni?)


A rezsi... "gyanús" a bojler. lehet, hogy teli van vízkővel, akkor zabálja az áramot. 3-4 évente több kiló vízkő jöhet ki belőle...

villanyégők: energiatakarékosak?

a víz: abból locsoltatok, vagy van kerti kút esetleg? vagy lehetne?

a gáz: csak a főzéshez kell?

milyen rezsi van, ami ennyire magas?


egy kisebb ház már nagyon kicsi lenne?


ez a ruhavarratás ez jó:) Budapesten varratni horror, nálatok meg az éri meg :)

2012. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Önkormányzathoz, segélyszervezetekhez forduljatok, vöröskereszt, baptisták, stb, hátha adnak valami kisebb-nagyobb csomagot, amivel kihúzzátok egy darabig. Télire is kérhettek tűzifát, stb.
2012. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Abszolút megértelek! Nálunk pont ez a helyzet, annyi a különbség, hogy van egy kislányunk, és még ennyire nem vagyunk eladósodva, "csak" 1 hónappal vagyok mindig elcsúszva a csekkekkel.. állandóan sakkozok, tudom melyik szolgálatónál mennyi a türelmi idő, úgy fizetgetem a csekkeket, hogy ne kapcsoljanak ki semmit..

Az összes csekket soha nem tudom befizetni, mert akkor nem maradna ételre, meg a gyereknek arra amire kell! Ruhát Mi sem vettünk rég óta, nyaralni a nagymamám vitt el minket idén a Velencei-tóhoz, mert nem lett volna rá pénzünk, hó végén az utsó héten már egy vasunk sincs, ha kellene gyógyszer, bármi, ezért nagyim ad minden nyugdíjkor 10.000Ft-ot..

Spórolunk Mi is, van a kertben veteményesünk, sok mindent megtermelünk..

Nem sokára remélhetőleg megyek dolgozni, gyerkőc bölcsibe megy hétfőtől, akkor talán picit könnyebb lesz, bár minimált fogok csak kapni!

Igen erősen gondolkozunk, hogy jövőre konkrét lépéseket teszünk külföld felé!!

Viszont ami a legfontosabb, hogy nem marjuk egymást, hiába nehéz nagyon, mert azzal nem lesz jobb az anyagi helyzetünk, viszont a kapcsolatunknak rosszat tesz! Helyette nagyon szeretjük egymást, és a kislányunkat, egymás szeretetébe menekülünk a gondok elől, és pozitívan gondolkodunk! :)

Hidd el, sokat segít!

2012. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!