Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz hülyének mindenki,...

Miért néz hülyének mindenki, amikor elmondom, hogy ki nem állhatom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Sosem jöttem ki a gyerekekkel, mindig is taszítottak, főleg az újszülöttől kb. 7 éves korig tartó réteg. Ha ez szóbakerül, akkor elmondom azt is, hogy soha nem szeretnék gyereket, erre mindenki beszól, meg utána lenéznek. Ezt miért csinálják? Miért nem mindegy nekik, hogy én hogy szeretném élni az életemet?
2012. júl. 18. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
mert tényleg baj van a fejedben
2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. júl. 18. 19:20
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Ma ez a kilencedik kérdés ami arról szól,hogy ki miért nem akar gyereket.

Nem unjátok még a neme akarok gyereket kérdéseket??

Nem akarsz és kész. Nem téma.

2012. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

A legjobb barátnőm is ilyen. Ő házasság- és gyerekellenes, én meg nagyon családcentrikus vagyok.

Neki mindig azt mondom: majd ha megtalálod az igazit, nem fogsz nemet mondani sem az esküvőre, sem a gyerekre. Ha mégis nemet mondasz, akkor ő nem is az igazi.

2012. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, talán mert az a "társasdalmi elvárás", hogy egy nőnek szülnie KELL. És aki ezt másként látja, az UFO. Gyerekkoromtól fogva én sem tudtam mit kezdeni egy csecsemővel, és a rokon kisbabákat mindig rám akarták tukmálni, hogy fogjam meg. Erre mindig az volt a válaszom, hogy majd ha beszél, jár és szobatiszta lesz. Mindjárt 30 vagyok, van egy másfél éves kislányom. Vele nagyon jól elvagyok, imádom. Másik gyereket viszont köszönöm, nem szeretnék. És idegen kicsikkel is képtelen vagyok úgy beszélni, játszani, mint a saját lányommal. Nem úgy viszonyoluk hozzájuk, mint régen, de nem is vagyok az a fajta, aki minden babát nagyon megnéz, hogy decukimuki.
2012. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Én sem szeretem őket és én sem akarok soha. Ne törődj vele ki mit gondol, te így érzel és kész.


27/L

2012. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Amúgy nem vagyok esküvőellenes, sőt... csak a gyerekek...

2012. júl. 18. 19:25
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagy átlagos a véleményeddel. Engem nem kimondottan taszítanak, de nem igazán vagyok oda értük. Ezt nem nagyon hangoztatom, és megpróbálok kedvesen viselkedni az ismerős gyerekekkel (köztük van olyan ,akit igazán kedvelek). Ezért sokan nem is tudják rólam, hogy a legtöbb kölyöktől rosszul vagyok. Tudod, ez olyasmi, amit jobb titkolni, mert kiközösítenek. Az elszánt ősanyák meg felszívják magukat, és mindjárt elkezdik osztani az észt.

Mert nem értik meg, hogy nem vagyunk egyformák.

Sajnos legtöbb kölyök olyan idegesítő 8és sokszor a kedves szüléje is oly bunkó), hogy olyankor nagyon örülök, hogy nem szültem.

2012. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Én se szeretem őket, van amelyik aranyos meg elvagyok vele na de a többi...
2012. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne mondjad nekik.

engem csak a debil, neveletlen gyerekek taszítanak, akik nem tudnak viselkedni és csapkodnak össze-vissza. Meg a szüleik.

2012. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!