Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben az esetben...

Mit tennétek ebben az esetben a feleség helyében?

Figyelt kérdés

Van egy feleség aki imádja a lovakat, tart is. Soha nem enne lóból készült ételt. Egyik reggel azonban a férj lókolbászt tesz a feleség reggelijébe.


Persze, sokak szerint a lókolbász finom, de ez a feleségnek olyan volt, mint ha egy kutyabarát kutyakolbászt evett volna.


A férj szerint roppant mulatságos. Mit tennétek ha ti lennétek a feleség helyében?


2012. aug. 30. 18:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hisztiznék,ahogy magamat ismerem,durcálnék pár napig,de szakítani én sem szakitanék.
2012. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez kb. olyan, mint egy drogellenes embert bedrogozni. Undorító! Egyáltalán nem vicces. Én tuti jól kitolnék a férjemmel ezek után valami szerintem vicces módon. pl. csípős paprikát tennék a sörébe, ha nem szereti a csípőset, vagy valami hasonló. Az én férjem pl.utálja a májat, akkor egész hétvégén csak májas kajákat csinálnék (én szeretem). Aztán a képébe röhögnék, hogy májat eszik vagy éhen maradt. (Ő még egy kenyeret se képes megvajazni, szóval nálunk ez beválik.)


Más feleség viszont, aki jobban a lelkére veszi, az nem tudom, mit tehetne. Az is fontos tényező, hogy a férj ezt tényleg csak poénnak szánta-e vagy szándékosan gonoszkodni akart. Mert ha azt hitte, hogy ezen majd együtt fognak nevetni az asszonnyal, akkor határozottan értésére kell adni, hogy ez nem vicces dolog volt, hanem nagyon is bántó, gusztustalan és gonosz. Ha megérti ezt, megbánást mutat és nem tesz többet ilyet, akkor talán minden rendben lesz. Ha meg direkt csinálta, akkor egy szemétláda és ez csak a kezdet. Egy-két ilyen húzás, és tuti otthagynám.

2012. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az érzelmi részén hamar túllépnék,mert egyszerűen idióta és kész, de az tuti, hogy főznék neki valami olyanból, amitől undorodik és megetetném vele trükkösen. Meg másnap is. Aztán megint.

Fogja ő azt jelezni ne félj, hogy megértette és nem fog veled többet ilyent csinálni.

2012. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
8-as: igen érzem. A lókolbászos ügy durvább. Túléli, hogy ha lukas lesz a pulcsija, vagy karcos a kocsija. Nem azt mondtam, hogy törje totálkárosra. Csak érezzen valami hasonló rosszat amit az asszony. (ha már ilyen szemét volt)
2012. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem nyúlhússal etetett meg nagyanyám,utána ő bánta a legjobban,3 hónapig nem mentem hozzá,főzni nem főzhetett rám 1 évig (tipikus nagymam,akkor boldog,ha tömheti az unokát minden finommal)

Azóta eszébe nem jut ilyennel szórakozni. (gyerekkorom óta nyuszim van)


Ha a párom tenné ezt,irtó mérges lennék,biztos nem 1-2 napig kellene békitenie,és biztos csak olyat főznék amit nem szeret.

2012. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Inkább olyat kéne főzni amit nagyon szeret, és előtte megenni. Persze ne adjon belőle a feleség!!!
2012. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.Vegul nem lesz bosszu, de megigertem neki, hogy meg egy ilyen es az ebed az o arapapagaja lesz, ugyis utalom.

Ja es tobbszor nem fogadok el felajanlast arra vonatkozoan, hogy o majd keszit nekem etelt.

2012. aug. 31. 11:27
 18/18 lizzi77 ***** válasza:
Ez jó...vegyél egy hasonló méretű madarat, mint az arapapagája, pl. galamb(persze nem élőre gondoltam),készíts kaját belőle,( de finom legyen ám!)Etesd meg vele, de előtte tüntesd el a papagájt,mondjuk vidd a szomszédba át,majd, amikor jóllakottan megdicsér, akkor mondd azt neki,hogy nagyon örülsz,hogy ennyire ízlett neki a Lóriból(vagy ahogy hívják a madarat),készült kaja,és tényleg igaza volt, ebben semmi szörnyű sincs.Ja,és kapd már telcsivel, hogy milyen fejet vág hozzá, ha nem találja a madarát!
2012. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!