Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba ha nincsenne...

Bennem van a hiba ha nincsennek barátnőim? Egy se?

Figyelt kérdés

Talán még az általános iskolai időszakomban voltak barátnőim, azóta nem nagyon. 19 éves vagyok és ilyen szinten nagyon egyedül érzem magam. Jólenne elmenni vásárolgatni, programokat csinálni stb. Pórbáltam ismerkedni a suliba is osztálytársnőimmel de ők annyira másabbak.... Nekem 2 éve párkapcsolatom van, ők csak flörtölgetnek a pasikkal, buliznak állandóan és túl nagyképűek és idétlenek. Én hozzájuk képest nagyon "komoly" vagyok, ezért nem is keresik a társaságom és nagyon én se.... Ráadásul nagyon kétszínűek is. egyik nap még piszi-puszi utána meg már megölnék egymást.



Lehet hogy túl zárkózott vagyok? De ilyen idétlen p*csákkal nem érzem jól magam.


2012. aug. 31. 12:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátnőim,főleg nem olyanok,akik összevissza pasiznak,meg kétszínűek.Ilyenek nem is kellenének.
2012. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!