Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha kiderülne a...

Mit tennél, ha kiderülne a párodról hogy egy korábbi barátnőjét rábeszélte az abortuszra?

Figyelt kérdés
Pontosabban inkább zsarolással rávette.
2012. szept. 2. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

Hát azért ez jól hangzik, de nem egészen így megy. Magyarországon nagyon ritkán ítélik az apának a teljes felügyeletet, ahhoz nagyon durva gondoknak kell lenni az anyával.

Ettől függetlenül elég undorító, hogy ezt mondta az egykori barátnőjének.

De abban nyugodtan légy biztos, hogy a lány nem emiatt vetette el a gyereket, én inkább azt tudom elképzelni, hogy nem akart egy ilyen embernek szülni...

2012. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt komolyan mondta, akkor az nem azt jelenti számomra, hogy nem érdekli a gyerek. Valószinüleg a nöt nem tartotta alkalmasnak a gyerek ellátására. Mert minden más esetben kilátástalan lett volna, hogy neki adják, ugyanis 3 éves kor alatt csak nagyon indokolt esetben vehetik el az anyától.

Nekem ez nem lenne ok arra, hogy szakitsak vele, vagy egýeb fenntartásim legyenek vele szemben.

2012. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha reális esélye lett volna elvenni tőle a gyereket, akkor jobb, ha az a lány nem szülte meg azt a babát. Nyilván nem lett volna alkalmas rá.

Ha meg ez üres fenyegetés volt a párod részéről, akkor igen buta lehetett a lány, hogy hitt neki.

2012. szept. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
62%
Az abortusszal nekem semmi bajom, nem itélem el. A zsarolással annál inkább. Ha ez az én kapcsolatomban is jelentkezik akkor otthagynám.
2012. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon örülnék neki, sokkal jobban mintha lenne már egy nagyobb gyereke akit hozni-vinni-fizetni kell. Ha nem vette volna rá, most itt sírnál hogy miért fontosabb neki a gyerek mint te.

22l

2012. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!