Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van férfi és nő között barátság?

Van férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy ha az ember megházasodik, vagy férjhez megy akkor már nem tarthatja a kapcsolatot a fiú barátaival, vagy a lány ismerőseivel? Mért lesz mindenki féltékeny vagy visszahúzódó, vagy gyanakvó???

2012. szept. 2. 21:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Van. És nekem aztán senki nem fogja megmondani, hogy kivel barátkozhatok.
2012. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként azért, mert azt hiszik, hogy a házasság = a másik birtoklásával.
2012. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
van családom, szerető párom, és egy csomó pasi ismerősöm ha megházasodik, már nem beszélget velem, mert fél hogy mit szol az asszony! Annyira unom már! :)
2012. szept. 2. 21:03
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is van.
2012. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Nincs. Az egyik mindig többet akar.
2012. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

Igen van. Nekem van egy lánybarátom nagyon régóta, még csak szóba sem került más.

Én nem jövök be neki, ő nekem végképp nem. Ilyen egyszerű.

2012. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

barátok közt nincs szex?

egy meleg srácnak lehetnek barátnői vagy egy leszbinek fiúk

2012. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
azért ez nem törvényszerű. nekem lányként vannak férfi barátaim, akik mindig is a barátaim, ha volt párom, ha nem. van olyan közülük, aki 10 éve kapcsolatban él. ez a lány sem tiltotta le a pasiját, mostanra már ő is a társaság része. nincs féltékenykedés. az viszont igaz, h szinte mindig eljön az a pont, amikor az egyik többet akar. ha nem lesz több, és sikerül jól kezelni a dolgot, akkor túléli a barátság ezt a kis "bukkanót". ha több lesz, akkor vagy életed párjává avanzsál vagy később a kapcsolattal együtt megszakad a barátság is. legalábbis általában :)
2012. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

"Van. És nekem aztán senki nem fogja megmondani, hogy kivel barátkozhatok."

"A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik."


Azt a beszabályzós mindeneteket! :DDDDD

2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
van, ha van valami olyan dolog ami kizárja a párkapcsolat lehetőségét, pl olyan elvbeli különbség ami a barátságra még nem hat ki de a párkapcsolatra igen. :)
2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!