Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le az anyósom...

Hogyan koptassam le az anyósomat végleg?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van belőle,aljas,számító,kárörvendő,bosszúálló,gonosz,irigy...
2012. szept. 2. 21:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
"Mama, kopjon le!"
2012. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

- nem kell együtt élni vele

- nem kell elmenni hozzá látogatóba

- minimum 500 km-re el kell költözni tőle

- nem kell meghívni


HA nincs kapcsolat tartás akkor nincs miért lekoptatni.

2012. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

azért elég kevés az infó...

ha vele laksz, akkor költözni kell.

ha külön laktok, akkor nem kell felvenni a telefont, és nem kell vele találkozni.

szép kulturáltan elő lehet adni a párodnak, hogy oké, mégiscsak az ő anyja, felőled találkozhatnak amennyi jól esik, de te inkább kimaradnál a kapcsolattartásból.


nekem is idén nyáron telt be a pohár, magamban eldöntöttem, hogy oké, innentől egye meg a kedves anyós amit főzött, én törlöm magam az életéből.

2012. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%

Sajnálom, hogy csak ennyi tisztelet van bennetek. Nem vagyok öreg és nem vagyok anyós. De a párom édesanyja BÁRMIT tenne sosem tudnám mocskolni...nézzetek kicsit magatokba.


Egyébként nem kell tartani a kapcsolatot és akkor nem kell mocskolódni se. Egyszerű.

2012. szept. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
5-ös! :D
2012. szept. 2. 21:27
 6/29 anonim ***** válasza:
32%

Válj el!:)


"aljas,számító,kárörvendő,bosszúálló,gonosz,irigy..."

Nézd meg az anyját, vedd el a lányát!;)

2012. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6-os!

Az a szörnyű,hogy ő mocskolódik,nem is sejted mennyire sunyi.

Te hagynád??

Mondjuk,mikor neves napokon elvár tőled mindent,hisz ő a királynő,a tiedét meg nagyívben le...

Na neeeem.

2012. szept. 2. 21:32
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Tanulj meg erteni az eszehez - igy szoktak mondani. Hogy mit kell felvenni, es mit nem, hogy mit mennyire kell töle komolyan venni...stb.

De ez csak egy lehetöseg.

2012. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

8-as,én a feleség vagyok.

Egyébként ez már inkább igaz a férfiakra,amit mondasz.

Megfigyeltem már,a fiúk az anyjukra hasonlítanak.

Dehogy adom meg neki azt az örömöt,hogy elváljak!

70-en felül már ajándék szinte minden nap :)

2012. szept. 2. 21:36
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Már elnézést, de meg is érdemled hogy így kikészít. Ha ennyire utálatos akkor miért tartod vele a kapcsolatot? Miért köszöntöd fel a szüli vagy névnapján ha tudod a tiédre nem is emlékszik??

Nem kell foglalkozni vele és kész. Az én anyósom 5 házzal arrébb lakik mint én. 15 év alatt egyszer sem kommunikáltunk egymással. Az elején ahol tudott lejáratot. Visszamondták, jót nevettem,és megmondtam mindenkinek,hogy nem érdekel hogy mit fecseg. Ha csak ez az egy öröme van az életben hogy engem szidjon, akkor lelke rajta. Ennyi boldogság neki is jár. Mivel semmi értelme nem volt tovább rajtam köszörülni a nyelvét, és már senkit nem érdekelt a pletykája így abba hagyta. Azóta semmi.. Csak annyit tudok hogy az ötödik vagy a hatodik házban él..(még ezt se tudom pontosan.) Én nem megyek, ő nem jöhet.. Könnyen megoldható minden-

2012. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!