Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le az anyósom...

Hogyan koptassam le az anyósomat végleg?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van belőle,aljas,számító,kárörvendő,bosszúálló,gonosz,irigy...
2012. szept. 2. 21:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
51%
Én mondhatnék egy jó tanácsot de akkor a moderátorok törölnék a kérdésemet :)
2012. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 harleynagyi ***** válasza:
35%
szegeny anyosok ... Ha szereted a ferjed akor elkellet volna fogadnod az Edesanyjat is vagy ugy erzed mert a gyuru az ujjadon most mar Te vagy a kiralylany ?? arra nemgondoltal hogy tiszteletbe tartsd a ferjed Szuleit ?? hogy itelkezik a Ferjed a Te szuleidrol ?? egyet ne felets el egy napon Te is "ANYOS" leszel .. es igy irasodbol itelve nagyon gonosz anyos leszel
2012. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#21!

akkor miért nem írod meg priviben?

2012. szept. 3. 10:32
 24/29 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom,hogy minden ember tartsa meg az alapvető emberi méltóságát és csak annyit várjon el a másiktól,amennyit adni tud!

De az,hogy idejön,hogy köszöntsé már(nem is az unokája miatt jön), holott soha nem is tartottuk,emiatt nem tartom ép eszű embernek.

Az ilyennek a tudtára kell adni,hogy ez nem működik így,különben egyszerűen nem jön rá hol a hiba.

Vagy nektek jól esne fordított esetben,ha viszonzást nem kapnátok?

Nem hinném...

2012. szept. 3. 10:39
 25/29 anonim ***** válasza:

Tipikus!

Már megint egy kiállhatatlan fiús anyuka...

Egyke a párod?

2012. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem,van egy fiú testvére,de ők sajnos külföldön laknak,így mi vagyunk a célpont.
2012. szept. 4. 13:20
 27/29 anonim ***** válasza:
Én úgy látom,hogy egyértelműen a párodnak kellene úgy istenesen helyre tenni az édesanyját!!
2012. szept. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Miért nem köszöntitek egymást? Nem is értem egy szál virág megterhelő?

Mindenki aki itt szidja az anyósokat lesz egyszer anyós vagy após. És az ő fejére is tojhat ugyanígy a menye veje.

2012. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Utolso, ezt a kerdezö anyosatol kene megkerdezned, nem a kerdezötöl, vagy nem volt tisztan erthetö a kerdes?

Igy a vegen befejezesnek: "Mindenki aki itt szidja az anyósokat lesz egyszer anyós vagy após." utan: "És majd ö is visszaadhatja ugyanígy a menyenek, vejenek", vagy "mashogy dönthet".

Okes?

2012. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!