Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le az anyósom...

Hogyan koptassam le az anyósomat végleg?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van belőle,aljas,számító,kárörvendő,bosszúálló,gonosz,irigy...
2012. szept. 2. 21:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem hagynám, hogy mocskoljon, de nem foglalkoznék vele, nem mocskolnám én is másnak. Így Te sem vagy különb...
2012. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Te komolyan még mindig azon a szülinapon kattogsz?
2012. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

13-as!

Az a böki,hogy nem akartam köszönteni,ő meg szándékosan átakart jönni azon a napon,én meg nem engedtem.

A férjem meg kikérte magának,hogy milyen tiszteletlen vagyok.Én??

Ki hallott még olyat,hogy valakihez odaállítok"te köszöntsé már fel,mit képzelsz,hogy elfelejted"

Én meg tűrjem,mi??Ha nem állítom le, sosem lesz ennek vége,mindig elfogja várni.

Ja és az életben nem köszöntöttük egymást.Ez nem normális...

2012. szept. 2. 21:49
 14/29 anonim ***** válasza:
46%

Nem hiszem hogy 1 névnapi vagy szülinapi köszöntés akkora trauma lett volna nyilván magányos ezért ment át.

Amúgy szégyelje magát a fia is ha már nem tudot 1 rántott húsos ünnepi ebédet összehozni.

2012. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
11; éés? meghal, de a fia - aki szerinted olyan, mint ő - itt marad. Mire mész egy utálatos, gyűlölködő férjjel? :-o
2012. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem teljesen olyan,mint az anyja,de sok a hasonlóság.

Miért te még ezt nem figyelted meg?

És én szeretem a férjem :O

2012. szept. 2. 22:04
 17/29 anonim ***** válasza:
87%
Smárold le.Hidd el annyira sokkolni fogja,hogy a büdös életbe nem fog veled szívózni.
2012. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hülyére veszel? Azt mondod, hasonlítanak, azt mondod, ki nem állhatod az anyóst, szereted a férjet. Ha hasonlítanak, hogy lehet ez az eltérő viszonyulás? Mire mész egy utálatos, gyűlölködő férjjel?
2012. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem útálatos és nem gyűlőlködő,csak forró fejű.

Téged is úgy helyre rakna,hogy csak pislognál,ez egy ember tipus,nem tűr ellentmondást.

Az anyja viszont pökhendi,gőgös,megjátszós(mert nem sokan tisztelik,pontosan ezen tulajdonságai miatt)

2012. szept. 2. 22:27
 20/29 anonim ***** válasza:
66%
Meg mindig csak 2 megoldas maradt: vagy megszoksz, vagy megszöksz. Hacsak nem bünesettel akarod megoldani.
2012. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!