Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jogtalanul duzzogok?

Tényleg jogtalanul duzzogok?

Figyelt kérdés
Tegnap délután már fájdogált a pocakom, éreztem, hogy ebből lesz valami hasmenés féle éjjelre. Valamivel tuti elronthattam a hasam. Estére rosszabbodott a helyzet, de nem éreztem még, hogy jönne valami. 10 óra körül készülődtünk lefekvéshez a férjemmel. Erre ő közölte, hogy szeretgessem meg apát...mondanom sem kell, hogy semmi kedvem nem volt, most szexelni. Ezt meg is mondtam neki, hogy szarul vagyok, fáj a hasam. Ő meg közölte: hogy mondjam inkább, hogy fáj a fejem:( Ez már itt szarul esett...aztán jött a többi, hogy majd írjuk a naptárba..meg havi egy kötelező... hozzáteszem sosem utasítottam még vissza. Tegnap tényleg nem volt hozzá kedvem. Szarul esett, hogy ezeket mondta, mert a volt felesége csinálta ezt, hogy írta a naptárba. Szerinte ő lehet csak felháborodva, meg, hogy meddig tartott volna nekem kielégíteni őt. Beszélni sem akar velem, semmi...neki áll feljebb! Mondtam neki, hogy majd neki is veszünk naptárat, hogy tudja jegyzetelni, erre meg azt mondta, hogy nem kell, megjegyzi. Meg, hogy nem is kell együtt lenni, majd kicsapja a répát. Ezek nagyon fájnak nekem, mert most volt hogy egyszerűen nem volt energiám és kedvem hozzá:(
2009. júl. 28. 09:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a duzzogás elvileg jogos. De szerintem azért sértődött meg ennyire, mert eddig még nem volt része Tőled elutasításban. gondold el, lehet egész nap arra várt, hogy este legyen valami. Persze ettől meg kellett volna értenie a helyzetet, de tudod hogy van ez, ha a f.sz feláll az ész megáll. szerintem tedd magad túl ezen, biztos Ő sem rágódik már az egészen.

Majd bebizonyítod neki, hogy nem kell azt naptárba vezetni :)

Na, de viszont azt nem értem, hogy itt egyesek mire fel írják, hogy 'jajj, nekem itt már tuti vége lenne' (csak a lényeget írtam, nem szó szerint). hát azért álljon már meg a menet, ha ilyenek miatt mindenki válni akarna, akkor senki nem lenne házas. Az ilyen egyáltalán minek megy férjhez??? Na, de mindegy, szerintem simán belefér egy házasságba az ilyesmi, még ha most rosszul is esik!

2009. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem neked kell kiengesztelni, ne érezze ezt. nem vagy köteles indig a rendelkezésére állni. Neki az lett volna jó, ha szexeltek, neked meg az, ha nem. Na, akkor melyik ér többet?
2009. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!