Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jogtalanul duzzogok?

Tényleg jogtalanul duzzogok?

Figyelt kérdés
Tegnap délután már fájdogált a pocakom, éreztem, hogy ebből lesz valami hasmenés féle éjjelre. Valamivel tuti elronthattam a hasam. Estére rosszabbodott a helyzet, de nem éreztem még, hogy jönne valami. 10 óra körül készülődtünk lefekvéshez a férjemmel. Erre ő közölte, hogy szeretgessem meg apát...mondanom sem kell, hogy semmi kedvem nem volt, most szexelni. Ezt meg is mondtam neki, hogy szarul vagyok, fáj a hasam. Ő meg közölte: hogy mondjam inkább, hogy fáj a fejem:( Ez már itt szarul esett...aztán jött a többi, hogy majd írjuk a naptárba..meg havi egy kötelező... hozzáteszem sosem utasítottam még vissza. Tegnap tényleg nem volt hozzá kedvem. Szarul esett, hogy ezeket mondta, mert a volt felesége csinálta ezt, hogy írta a naptárba. Szerinte ő lehet csak felháborodva, meg, hogy meddig tartott volna nekem kielégíteni őt. Beszélni sem akar velem, semmi...neki áll feljebb! Mondtam neki, hogy majd neki is veszünk naptárat, hogy tudja jegyzetelni, erre meg azt mondta, hogy nem kell, megjegyzi. Meg, hogy nem is kell együtt lenni, majd kicsapja a répát. Ezek nagyon fájnak nekem, mert most volt hogy egyszerűen nem volt energiám és kedvem hozzá:(
2009. júl. 28. 09:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
10:12-es: Köszi a választ! Csak, hogy képben légy...2 nap szex, van, hogy 2-szer is, 1 nap szünet, mert akkor dolgozik. Szerinted ez ritka?!
2009. júl. 28. 10:17
 12/32 anonim ***** válasza:
53%

10:12-es vagyok. Köszi a lepontozást.

Ha meg ilyen otromba pasid van mi francot keresel még vele?

Így is áll a felvetésem hogy nulla a kapcsolat, főleg ha normálisan van szex, akkor egy alakom miatt ha ezt teszi, akkor sokkal fontosabb a kielégülése mint a te hogyan léted. és a kettő közt fontosságban elég nagy különbség van. És ha ezek után vele maradsz, te életed te döntésed, de akkor ne csodálkozz. Nehogymár egy szex miatt ez legyen, vagy ez szerintetek normális? vagy szerinted, kérdező?

2009. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

Az lehet,hogy te migrénnél megszeretgeted apát,de ha neki megy a hasa mit csináljon szerencsétlen?Fosson be orálközben vagy mi?


Egykapcsolatban 2 ember van,türelem és megértés.Ha valakinek nincs kedve,akkor is tegye szét a lábát cak hogy a másiknak jó legyen?Szerintem ez így nem járja.

A férjed nem kicsit tapló,bár ehhez gondolom az ex szelleme is hozzájárul,a sérelmek nem gyógyulnak könnyen de ez nem jogosítja fel arra,hogy pattogjon és még ő duzzogjon.Ha neki menne a hasa,vágy fájna a feje,vagy akármi,te elvárnád,hogy kielégítsen?Nemhiszem bár nem ismerlek.Én olyankor inkbb szeretgetem,megpuszilgatom é hagyom pihenni,de nem zaklatom a szexxel.

Nem vagyok sem egy gép sem egy szolga aki parancsra kielégít,te se legyél az.Kölcsönös legyen mindig a bizalom a türelem a megértés,különben baj lesz,ha már nem van...

Lehet lepontozni nyugodtan...de így van...

2009. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
35%
és köszi a kiigazítást, hogy képben legyek, ugyanis ilyen kérdésnék ezek az infók amiket utólag irtál le igenis fontosak, szóval te érdemelnéd a lepontozást. Teközöltél hiányos infokat.
2009. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
20%

Lehet van szegénynek valami lelki sérülése ezzel kapcsolatban az extől. Ez nem normális, de könyveld el, e te férjednek ez a defektje.A naptár meg a visszautasítás.

Az enyémnél egy évig nekem kellett kezdeményeznem, de helyre jött azért. Ha visszautasítottam, egy hétig merevedési zavara volt. De ennek oka a múltban gyökerezett. Türelem. Ne duzzogj, inkább kedvesen lelkizd ki vele, és legyél szexi, ha már jobban vagy. Sértődést soha nem éri meg csinálni, az csak ront, soha nem javít.

2009. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%

Már bocsi, de a 10:12-es én vagyok! :)) De azért köszönöm, hogy felháborodtál a nevemben a lepontozáson. (Vagy van mégegy 10:12-es, akit én nem látok???)

Kérdező: nem, egyáltalán nem kevés és éppen ezért normális az, ha a másik tolerálja, ha éppen valami gond van és ilyenkor nem ez az első! És szerintem az is bántó, ha az exnej szokásait emlegeti föl...

2009. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
10:12-es vagyok megnéztem újra. De a 10:23 as is egy véleményen van velem, majd most félhet a lepontozástól. :P
2009. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
24%

Én pedig megint a 10.05-ös vagyok.Köszi a leugatást és a lepontozást.

Szerintem a migrén sem a legjobb dolog a világon.

Amúgy nem írtam, hogy jogtalanul duzzog a kérdező.Csak azt, hogy a férfiak egy másik világban élnek és nem biztos, hogy ez egy halálraítélt kapcsolat, csak mert te így látod.

2009. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
Na megint az ELSŐ 10:12-es vagyok, közben megjelent a másik válasz is, érdekesen frissül az oldal... pedig 3-szor visszaolvastam, hogy ki mire reagált a válaszommal kapcsolatban :) A közös az, hogy engem is jól lepontoztak. Biztos a kérdező férjének baráti köre olvasgat ma itt ... :)
2009. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
az én pasim ha így viselkedne velem az igenis számomra halálra ítéltsésget jelent, Ha már ebben igy viselkedik vele, akkor mi lesz később? majd az asztalrab.asz a gyerek előtt mert nem volt a nőnek elég ideje megfőzni a vacsit és ő épp éhes? Vagy ha nem kapja meg a napi 10 szexet a pasi, mert a nő ki van merülve, majd elmegy qrvázni és még ő tartja majd jogosnak? Úgy kell egy nőnek leélni az életét hogy feszt a pasi kivánságait lesi? ha ebbe a mandróba annyi megértés nem szorult hogy egy ilyen helyzetet megértsen , akkor tényleg mi lesz ha komolyabb helyzetek lesznek más téren is akár?
2009. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!