Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem akarja megérteni.

Figyelt kérdés

Férjemmel elválunk, most lesz a tárgyalás (az első) de már egy éve nem lakunk együtt. Normálisan válunk, nincs csatározás, gyerekeket hozza viszi ahogy tudja és van rá ideje. Rendes Ő is, én sem akadályozom semmiben a gyerekek fontosak.

A gondom az APÓSOM. mÁR AKKOR SEM SZERETTEM AMIKOR HÁZASOK VOLTUNK DE JÖTT MINDEN HÉTEN LÁTOGATNI AZ UNOKÁIT (MOST 1,5 ÉS 4 ÉVESEK A GYEREKEK). Sok volt a vita kettőnk közt, elég vaskalapos és rettentő akarnok. Mindig mindent leszól.

Most hogy külön élünk ritkítani kezdtem a látogatásait több okból is. Neki ez nem tetszik ragaszkodik a heti egy délutánhoz nálunk. Mondtam neki hogy intézze el a fiával, hetente ha elviszi látogassa meg Őket ott ahol lakik a jelenlegi barátnőjével. EGyedül két gyerekkel intézem a saját családomat, meg a mindennapi életet, épp elég nem plusz még az apósom is.


Nem érti meg, fenyeget, hogy Ő ezt nem tűri el, satöbbi. Azt mondta nem érdekli ha majd dolgozom akkor is jön heti 1x és neki senki se tiltsa meg. Én viszont nem vagyok rá kíváncsi, van elég bajom, nem még vele is foglalkozni. Mellegles megjegyzem a saját fia sem találkozik vele csak nagyon ritkán, mert nem jönnek ki egymással. Míg itthon lakott minden látogatását ugy kellett intéznem, hogy jaj csak össze ne fussanak.


Én ezt már ne bírom cérnával. És nem és nem és nem érti meg.

Mit tegyek?


2012. szept. 3. 11:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
27%
Szól előre az az exapós hogy mikor jön? Mert akkor mondhatnád hogy ez a hét egyáltalán nem jó, de a fiánál lesznek a gyerekek csütörtökön. Ha mindenképp ide akar jönni, akkor a szeptember 26-át javaslod. Akár melyik napot mondja, találj ki valami elfoglaltságot, vagy ne vedd fel neki a telefont. Elhiszem hogy rossz érzés csak úgy azt mondani hogy NEM ÉS KÉSZ. Őt is meg kell értened, szereti az unokáit. Sajnos egyik nap a strandon mellettem sírt egy bácsi hogy nem engedik látni az unokáit, nagyon sajnáltam őt. Értem hogy itt nem ez a probléma. Mondd el neki hogy nem akarod megakadályozni hogy lássa az unokáit, de te nem érsz rá hetente egy délutánt vele foglalkozni. Ezt ismételgesd neki 10x-15x, és ha még mindig nem érti, mondhatod hogy NEM.
2012. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 3. 21:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!