Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretjük egymást, mert...

Nem szeretjük egymást, mert külön alszunk?!

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmmel szóba került, hogy külön alszunk a férjemmel.

Ennek rém egyszerű oka van: én éber alvó vagyok, ő pedig piszkosul horkol.

Ettől még foglalkozunk egymással, házaséletünk is rendben, maga az alvás van külön, mert én már idegileg kezdtem rámenni a kialvatlanságra.

Nála az elalvás úgyis másodpercek kérdése, én meg nyugodt körülmények között is egy óra alatt tudok csak elaludni. Így én nem rugdalom-böködöm őt, ő meg nem zavar engem a lenyelt harsonával.


A barátnőm viszont azóta azzal nyaggat, hogy ez így nem jó, nem is szeretjük egymást.


Megoldási javaslat?


2012. szept. 3. 20:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is furcsa, mert én olyankor alszom nagyokat, ha a párom mellettem van és a pofimat a nyakába fúrhatom...hm...hamarosan eljön ez az idő is :D


Ennek ellenére, ha Nektek jó a kialakult állapot, a barátnőnek semmi köze nincs :)

2012. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Pont a hetvegen beszeltunk errol a parommal, hogy nalam sehogy nem lenne opcio a kulonalvas, en is baromi bujos vagyok, ha egyutt toltjuk a hetveget, es hazajovok, vasarnap nagyon nehezen alszom nelkule. Szerencsere midnkettonk alvokaja jo.

Ne hagyd, hogy a baratnod megmergezze a kapcsolatotokat, ha nektek ez megfelel, akkor ez igy teljesen normalis:) sok boldogsagot!!

2012. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%

"A barátnőm viszont azóta azzal nyaggat, hogy ez így nem jó, nem is szeretjük egymást."


És ez miért zavar téged?Sz*rd le.Látszólag a barátnőd irígy és azt akarja hogy szakíts a pároddal

2012. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%

Hát én világ életemben utáltam összebújva aludni. Nekem elég nagy helyigényem van, sokat feszelgek stb., nem tudom elviselni, ha még két kar át is ölel közben! Amíg elalszunk, addig oké, de ha alvás van, akkor mindenki helyezkedjen el, úgy,ahogy neki jó. Nem ettől fogja valaki szeretni a párját jobban!

Sőt ismerek én olyan párt is, akik este összebújva alszanak, nappal meg anyástól szidják egymást!:)

Egyébként heti 4-5-ször a fél éjszakát mi is külön töltjük!:)

Ugyanis én ennyiszer kelek hajnalban edzeni. Mostanában viszont rászoktunk,hogy a nappaliban alszunk, de a nappali közel van, ahhoz a helységhez, ahol edzek. Így hajnalban a férjem költözködik át a hálóba.

Most pl. fél 3 felébredt és átment. Na ettől még nekünk nagyon jó a házasságunk!

2012. szept. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szia,mosolyogtam a kérdéseden mert mi is hasonló cipőbe járunk.A párom rögtön eltud aludni persze horkolva,és forgolódik mint egy elefánt :D én meg szeretek tv mellett elaludni,vagy olvasok sokáig.Sokat morogtunk ez miatt egymással.Ugy egyeztünk meg,hogy én alszok a tv szobába ö meg a hálóba,de ha nagyon fáradt vagyok éjjel kikökötök nála :D Neaggódj,mindig lesznek olyanok akik bele akarnak szólni valamibe.Netörődj velük,ha nektek igy jó,miért is ne :D
2012. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit eltérek az eredeti témától, de mi is évtizedek óta szenvedünk a férjem horkolása miatt, és nemrég sikerült megszüntetni. Ugyanis új párnákat vettem, az újabb valamivel magasabb, mint a régi - és amióta magasabb párnán fekszik, teljesen abbahagyta a horkolást. Lehet, hogy nektek is segitene.
2012. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!