Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az anyátok...

Tocsi31 kérdése:

Mit tennétek ha az anyátok kijelentené: "szégyellek, mert esküvő nélkül lettél terhes és jobb ha nem szülsz mert biztos debil lesz a gyereked"?

Figyelt kérdés

Sem a páromnak sem nekem sem a családjainknak nincs semmilyen genetikai betegségünk.

Körülmények: tervezett állapotosság , hét éve együtt vagyunk a párommal, saját ház kerttel, anyagi stabilitás, adósság/hitel nincs, bejelentett munkahely nekem és rendben menő cég a páromnak. 30 évesek vagyunk mindketten.

(ha lepontozás történik, az nem általam lesz)



2012. szept. 4. 11:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Változott -e azóta anyukád véleménye?

2012. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Semmit, pergesd le a szöveget magadról. Ha meg megszületik a gyereked, akkor ő lesz az aki omladozni fog a gyerekről..hogy milyen okos, milyen szép stb-stb.
2012. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nos visszatérve az eredménnyel, sajnos nem volt, hogy megtudjam miként fog reagálni a megszületett unokájára.

A még meg nem született babácskám úgy döntött, nem kiváncsi a nagyijára és az egy a sok közüli veszekedés után elhagyta a földi létet...

2013. ápr. 12. 19:55
 24/27 anonim ***** válasza:

Istenem. :( Erre nehéz mit mondani. Nagyon sajnálom. :(

Hány hetesen ment el a baba? :( Hogy bírjátok?


Édesanyád szégyellje magát, gondolom, a veszekedések miatta voltak. Nem tudom, hogy tud elszámolni a lelkiismeretével, hogy ezt okozta...

Menjetek minél távolabb ettől a szörnyetegtől! Ne tudjon többé ártani nektek! Nem érdemli meg, hogy a betegségére vagy arra, hogy az anyád, tekintettel legyetek.


Nektek pedig a legjobbakat kívánom! A pici babátok visszatér hozzátok egy új élet reményében, amint nyugalom lesz körülöttetek!

De meneküljetek ennek a gonosz nőnek a közeléből!

2013. ápr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Sajnos ez van. Most az esküvőnket szervezzük és anyám legujabb gyöngyszeme: Ez egy rémálom számomra, remélem meghalok addig mire lesz az esküvőd.

Azt hiszem letiltom a facebookot és a messengert.

2013. ápr. 14. 08:47
 26/27 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatot meg kell vele szakítani, hogy ne árthasson. Így is eleget ártott...

Én ezek után biztos nem hívnám meg az esküvőre, akkor nem kéne azon görcsölnie, hogy megéli-e.

2013. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy álltok most?
2015. máj. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!