Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a megoldás akkor, ha...

Mi a megoldás akkor, ha nemsokára lesz az eskűvő és tudom, hogy terhes vagyok (pozitív lett a tesztem) de melírozni kell a hajamat? Árt a babának?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Mi az, hogy kell melirozni? Szerintem sokkal fontosabb a baba egeszsege, es kulonben is, egy jo fodrasz ugy is eszmeletlen jo frizurat tud csinalni, ha kicsit le van nove a hajad, a parodnak meg ugyis te vagy a legszebb.

En biztos nem festenem/meliroznam be, pedig en is evekig festettem a hajam.

2008. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Gratulálok!

hát az első 12hétben nem javasolják a festést, de kérdezd meg a fodrászodat, hogy van-e valami kímélő módszer / színező esetleg /.ha festés mellett döntesz mindenképp szellőztessetek, ne szívd a büdi festékszagot.

boldog babavárást

2008. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mutatható ki, hogy a festék felszívódik, bekerül a vérramba, tehát bizonyítottan a babához ne jut el a káros anyag.

A belélegzésére kell vigyázni, az többet árthat.

Az első 12 hétben nem szokták javasolni, de nincs tiltva. Ha szellős helyeníjó időben akár az udvaron festesz, és igyekszel nem belélegezni, nem lehet baj.

2008. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek festékmentes, természetes alapanyagu szerek is, bioboltban kaphatóak. De hogy szőkében van-e? azt nem tudom. Lehet csak barnában, vörösben és talán feketében van, de ennek is utánajárhatsz.
2008. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugy tudom h a festék nem jut el a babához.

Én is meliroztattam, és a melir csikok nem is érnek a fejbőrhöz, inkább a belélegezéssel vigyázz.

19 hetes kismami

2008. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem esküvőkor már eléggé le volt nőve a vörös,alavetően pedig gesztenye barna.A fodrász olyan kontyot csinált oda,hogy kifejezetten jól nézett ki a hajam,sőt a konty igazi szépségét a lenövés adta meg.Egy jó fodrász csodákra képes.Nem is vagyok hajlandó máshoz járni!

2008. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

melíroztass, de a lényeg, hogy jól szellőzzön a légtér, és a melír egyébként sem ér a fejbőrödhöz!

Gratu mindekettőhöz!

2008. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hetesen festettem az egész hajamat szőkére!! A doki azt mondta nem árt csak ne lélegezzem be a szagát..Gratula a babához!
2008. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hi!


Semmi baj nem lesz belőle. A barátnőm volt ilyen riogatós, még a mikró elé sem állt, nehogy vmi sugárzás érje a magzatot, közben meg állandóan füstölt a feje a napi fél doboz cigitől. 9 hónap alatt nem lehet mindent kiküszöbölni, mindent betartani, csak törekszünk rá. Az esküvődön legyél szép, boldog kismama!

32 hetes kismami

2008. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
melírozásnál nem is éri a festék a fejbőrt.....
2008. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!