Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig viselnéd ezt el?

Meddig viselnéd ezt el?

Figyelt kérdés

Ha tudod, hogy a párodnak jelenleg egy nagyon stresszes időszaka van, komplexusok jelentkeznek nála, stb, akkor meddig viselnéd el, illetve elviselnéd-e, ha úgy beszélne veled mint egy kutyával?

Részletezni nem szeretném, de a mai eset nem az első volt, amikor nagyon durván beszélt velem.


Utána bocsánatot kér (vagy néha nem is kér, csak annyit mond saját magára hogy egy bunkó, mert bocsánatot kérni nagyon büszke), de szerintem ez akkor sem tudja eltüntetni az emberből azokat a dolgokat amiket mondott.


Vélemények?


2012. szept. 6. 14:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
te érzed nem mi...
2012. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mit? hogy TI meddig viselnétek el? ....
2012. szept. 6. 14:19
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Második alkalomig.


első után figyelmeztetném,átbeszélnénk,és megmondanám,hogy következő alkalom után pakolhat,velem igy nem beszélhet,attól nem oldódik meg a probléma hogy velem csúnyán beszél.

2012. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én fél évig bírtam.
2012. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,pontosan,hogy meddig tűrném,de ,hogy nem sokáig az biztos.Fogja vissza magát mindenkinek vannak rosszabb időszakai de azért azt akit állítólag szeret ne bántsa meg,főleg azt ne bántsa.Szólnék neki párszor,aztán ha nem változik hasonlóképpen viselkednék vele,ha akkor sem fogja fel,hogy változtasson,akkor elhagynám.
2012. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy kb 1 évig, és persze közben támogatnám hogy túljusson a nehézségeken.


Ha a férfiaktól elvárjuk hogy elviseljék a terhesség-szülés miatti hormonok irányította viselkedésünket, akkor ez a minimum :-)

2012. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom,1 kapcsolatban nem eltűrni kell,hanem tolerálni,átbeszélni a gondokat,próbálni segíteni a másiknak.
2012. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

A házasság arról szól,hogy jóban-rosszban együtt! Nem csak a férfiaknak kell eltűrni a hisztis feleséget,hanem fordítva is!

Meg kell beszélni a dolgokat,megkeresni a lehetőséget,hogy elmúljon a stresszes időszak! Segíteni,hogy mielőbb túljusson ezen az időszakon. Ez a kötelessége egy feleségnek!

2012. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek is volt stresszesebb időszaka. Kb fél év után sokalltam be és mondtam neki azt, hogy vagy változtat, vagy elhagyom. Én mindent megértek és hagyom ha egyedül szeretne lenni, de neki is akarnia kell változni, mert hosszú távon nem várhatjuk el a másiktól, hogy "lábtörlő" legyen. Amúgy én is annak a híve vagyok, hogy ezt meg lehet beszélni. Most ha ilyen időszak is van, akkor már előre szól a férjem, hogy most nincs minden rendben, feszültebb, de próbál figyelni. Ilyenkor én is extra türelmes vagyok és fel tudok készülni
2012. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Mindig amondója vagyok, hogy a hosszú kapcsolat titka az, hogy amikor az egyik fél sokkos állapotban van, akkor a másiknak nyugodtnak kell maradnia, mert ha szintén besokkol, akkor segíteni nem tud. Őrizd meg a nyugalmadat és ne hagyd, hogy a hangulatai magukkal rántsanak. Irányítani pedig csak úgy tudod, ha higgadtan segítesz neki. Persze, hogy rajtad"veri le" a csalódását, meg az őt ért megaláztatásokat, de legalább ő is tisztában van vele. Előbb-utóbb átlendül rajta. Ha tényleg szereted át tudjátok vészelni ezeket az embert próbáló időket. Tapasztalatból mondom, utána jobb lesz. Üdv nektek!
2012. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!