Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb csalódása?

Figyelt kérdés
Amit családtag/párod/barát okozott?!
2012. szept. 7. 12:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
51%
#9: Nem az a lényeg ki mondta. Egyébként elég sokan, különbözőképpen megfogalmazva. És szerintem igaz. Ennyi.
2012. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

A párom, akivel terveztem, akivel le akartam élni az életemet nem engem választott. Vagyis engem választott, de csak laza kapcsolatra.


Nem is tudom melyik fájt jobban.


Azóta máshogy nézek a nőkre...

2012. szept. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

ja és ezzel kapcsolatban volt olyan elszólásai, amik máig bennem égnek.


az egyik legfájóbb, egy együtt töltött este után: "miért, szerinted a nők, csak azzal a pasival tudnak lefeküdni, akivel jövőt terveznek?"


de volt más is...

2012. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Másban még óriásit nem csalódtam. Csak magamban. Nem voltam képes véghezvinni azokat az elhatározásokat, amiket felállítottam. Azt hittem, hogy jobb vagyok annál, aki. Aztán kiderült, hogy mégsem.
2012. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Számomra jelen pillanatban minden csalódás.Mert bármit teszek minden rosszul sül el..munka keresés,pártalálás,új barátokkal ismerkedés,pénzügyem.Minden úgy kaki ahogy van.Én hiába próbálok normális lenni ha hülyébbnél hülyébb emberek vesznek körül.Hiába akarok korrekt maradni ha egy ilyen beteg országban kell élnem..remélem már nem sokáig..
2012. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

hogy a pasim akkor hagyott el mikor 4 hozzátartozóm meghalt, egy sokkal rondább, gonoszabb de gazdagabb csajért.

hogy mindvégig azt tettem amit anyám parancsolt, azokba az iskolákba jártam amiket ő akart és amik abszolút nem mentek mert nem azokhoz volt eszem de ott kínlódtam hogy örüljön. de mindig csak szidott amiért sorra ketteseim voltak mert nem ment ha egész éjjeleket is tanultam át.

és a végén is egyetemre mentem mert ő úgy akarta de az se ment, most végre mikontam hogy otthagyom erre én vagyok a rossz, lusta, ingyenélő. mert nem vagyok jó arra amire ő szánt.

2012. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rájöttem, hogy akire felnéztem, akit imádtam, az nemhogy a földre szállt isten, de még embernek is kevés.
2012. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
a nejem
2012. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az anyámban csalódtam a legnagyobbat.

A S. Balázs egy tudálékos ember, nagyon szeret nagy szavakat használni, de az a baj, hogy nincs semmi értelme.

Rám nem igaz az állítása, 13 évesen rohadtul nem tehettem semmit, amiért anyámtól azt kaptam, amit.

2012. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Apám:Ahogy felnőttem,szép lassan rájöttem,hogy nagyon önző,egyáltalán nem figyel oda másokra és hogy egy gyenge személyiség,aki nem képes belátni a hibáit és gátlástalanul találja ki a különböző kifogásokat,meg hibáztat másokat még akkor is,amikor 100-an mondják neki,hogy rosszul csinál valamit.A hangulatingadozásai is durvák.Egyik pillanatban kenyeret lehetett vele kenni,de egyszercsak átfordult és minden ok nélkül lehordott.Később még kiderültek róla dolgok,ami miatt még jobban leírtam magamban.


Régi "barátok":Az egyik csak akkor keresett,amikor kellett neki valaki,vagy épp nem volt kit lehúzni.Viszont amikor jóra fordult a nyomorult,nélkülöző sorsa,az enyém meg rosszra,akkor már meg sem akart ismerni az utcán.Pedig gyerekkori barátnőm volt,össze voltunk nőve,mert együtt nőttünk fel.A másik egy idióta volt,arra a csajra nem is tudok mondani semmit,agyilag zokni.Ugyanazt csinálta,mint az első,csak kis lépésekben.A lényeg,hogy érdekember volt.Volt még sok mellékes barát is,akik nem okoztak akkora fájdalmat,de már nem állok szóba velük sem,mert rájöttem,hogy ők még a szerveimet is eladnák,ha az érdekükben állna.


Párkapcsolat:Az első párom egy sunnyogó gyíkarc volt,tutyimutyi.Amikor valami problémája volt,nem ő beszélt velem,hanem rám küldte a barátait,hogy bas.szanak le.A második párom már keményebb dió volt,ő meg is bántott,nem is kicsit.A harmadik volt a legrosszabb,ő meg is csalt.

2012. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!