Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb csalódása?

Figyelt kérdés
Amit családtag/párod/barát okozott?!
2012. szept. 7. 12:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

10-es (12:50)!

Az IGAZI soha nem csalna meg.

2012. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
nem tudom
2012. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

basszus, ennyi csalódás. nem is tudom, miért nem tudnak az emberek körültekintően , előre tervezetten élni . Talán, akkor nem lenne ennyi csalódás.Igaz, én is megkíséreletem ilyennek lenni, ilyen is voltam és vagyok, de sajnos nem rajtam múlt, hogy csalódtam. pedig sokan azt hiszik, hogy örökké élnek, pedig nem. akkor miért tesznek tönkre maguk körül sok mindent és mindenkit.

amugy egy valamit el felejt mindenki ami egy helyzet és annak következménye és nem szeretném erre és csak erre fogni.

aki még emlékszik a nagy válság előtti életre. sokkal jobb volt . majd ugye jött a nem is tudjam minek nevezzem polyáca , nevét nem mondanám, dübörök a gazdaság, és egyébb öszödi beszéd.Az embereket arra sarkalta, hogy jobb lessz, volt mire építeni. sokan azt hitték, pedig ma pont őkjet akik hittek, vádoljuk és okoljuk. minek vettél föl annyi hitelt alapon. majd ugye jött a válság, a konfliktusok korszaka. a baj maradt, de élni is jó lenne. szóval csalódás ide, vagy oda. mindenki csalódik, de egyben szerintem mindenki és pártfüggetlenül mondom. a politikusokban . azokban lehetett, ez itt a válság, és a csalódások korszaka. a kis ember meg érzi a gondot és olykor akarat aellenére is ,csalódást okoz a másiknak, szóval , szerintem ebben az országban mindenki csalódott, azokban akikben bíztunk és rájuk szavaztunk. bizalmi válság. ettől jobban senki sem tud, mint amikor az országot , amiért őseink küzdöttek, bagóért eladják. csupán a saját zsebük megtömése érdekében. hangsúlyozom , pártfüggetlenül mondom ezeket.

2012. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Anyukámban nagyot csalódtam. Nem tudta feldolgozni, hogy érettségi után négy hónappal férjhez mentem a barátomhoz, akit két éve sem ismertem. Nagyon csúnyán viselkedett velem, a férjemmel és az apukámmal is. Amikor az esküvő előtt két nappal azt mondta, "reméli, egy év múlva elválunk". Nos, nem lett igaza, 13 éve eggyütt vagyunk egy remek házasságban, remek anyagi háttérrel, van egy ötéves kislányom, nagyon szeretjük egymást. Anyámmal nem sokat javult a viszonyunk ( bár sose volt zökkenőmentes ), de a lányomat imádja és anyósom a legjobb barátnője lett, a kedvenc témájuk, hogy "vajon miért lett mindkettőjüknek ilyen szerncsétlen gyereke" ( férjem sincs jóban az anyjával ). Nagyon hálás vagyok anyámnak, hogy megszült és felnevelt, de ha nem lenne az apám és a lányom, akkor csak az ünnepekkor látogatnám meg.
2012. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A 'nagy szerelem' padlóra küldött, egy hülyeség miatt. Nagyot csalódtam akkor benne.
2012. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A volt legjobb barátnőm okozta a csalódást, 7 évig voltunk barátok, és annyira átvert, hogy mikor összevesztünk tudtam meg róla, hogy milyen ember. És a másik csalódás az volt, hogy mikor később kerestem, hogy normalizáljuk ezt a haragot egymás közt (nem akartam barátkozni vele újra, csak h essünk egymásnak az utcán) akkor rájöttem, hogy még mindig olyan ember, nem változtatta meg ez se h elvesztettük egymást.
2012. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az életem és önmagam.
2012. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!