Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ideges vagyok, ha...

Nagyon ideges vagyok, ha meglátom a volt élettársamat, aki jön a gyerekért. Nem azért, mert érzek iránta valamit, hanem annyira nem kívánom látni. Mit tegyek, hogy ne legyek ideges?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőm is ebben a helyzetben van, mert a volt férje bekavar mindenbe. Szétzúzza az új kapcsolatait, stb., de van egy 4 éves kislányuk, aki miatt barátnőm nem akar haragban lenni vele. Ő ezt azzal oldotta meg, hogy nem számol be a magánéletéről a volt párjának, titkol mindent, amit lehet, így nincs semmi gond, teljesen normális.

Nem tudom, miért váltatok el, de próbálj te is megoldást találni a dolgokra, a gyerek érdekében is.


24/N

2012. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan már nem szereted,de cseszi az agyadat,a női büszkeségedet,hogy szétmentetek és az ex egész hamar beújított valakit.

Kezdetnek lásd be,hogy tesz rád és nem azért megy,hogy téged bosszantson.

2012. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...azt mondják, hogy a gyűlölet közelebb áll a szeretethez, mint gondolnánk. Én én ebbe hiszek is. Velem is ez van.

Ugyan már nem gyűlölöm az exemet, de amíg gyűlöltem, tudtam, hogy valami nincs még rendben velem. Aztán enyhül a gyűlölet, és enyhül a vele való foglalatosságom is. Szóval van benne valami.


Kezdetnek valóban jó az, amit a második válaszoló írt: tudatosítsd magadban, hogy már nem érdekled, abszolút hidegen hagyod. Csak a gyerek miatt megy hozzád. Ha ezt tudatosítod, idővel te is így akarsz majd érezni.

2012. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!