Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezzek rá nyíltan vagy várjak?

Kérdezzek rá nyíltan vagy várjak?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 hónapja együtt vagyunk. Mindennap ott vagyok nála (egyedül él) már úgy mondja mindig hogy otthon vagyok,de a ruháim és a cuccaim nincsenek ott és mindig haza megyek fürdeni stb. Nem ajánlotta fel,hogy költözzek oda cuccostul. Kérdezzek rá,miért nem? Vagy várjak még?
2012. szept. 8. 16:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszadóknak! Igen van kulcsom is és mindennap éjjel-nappal ott vagyok. nem azért mert csak én akarom hanem ő is. sőt ha azt mondom otthon aludnék akkor meg egyből minek mész haza maradj itt stb.....
2012. szept. 8. 17:47
 12/17 szaffi123 ***** válasza:
35%
Hát majdnem ugyan az mintha ott laknál..Nem értem miért nem mondja akor , hogy vigyél pár holmit, hogy legalább ne keljen minden nap haza menned:S:) Pedig már teljesen olyan majndem.Hány évesek vagytok?
2012. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
eleinte én is azthittem,hogy imádja a párom,hogy nála vagyok, sé együtt vagyunk mindig, később bukott ki,hogy igazából neki kellene néha a különlét is..
2012. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még várj egy kicsit.

3 hónap nagyon kevés, még bármi megtörténhet.

2012. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Jóég :D

Durva vagy kérdező.

2012. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeznék rá. Egyáltalán nem úgy látom a helyzetet, ahogy a válaszolók 90%-a. Én megismerkedtem a férjemmel szilveszterkor, elkezdtünk "járni", eleinte heti egy-két alkalommal aludtam ott, aztán 3-4 alkalommal, majd észrevétlenül egyre több cuccom maradt ott, míg ott tartottunk, hogy már csak hétvégére mentem haza a szüleimhez, és hivatalosan nem laktam ott. Aztán mikor lejárt az albérlet, mert akkor még az öccsével élt, megbeszéltük, hogy keresünk saját lakást, mindezt anélkül, hogy megkért volna költözzek hozzá. Tök természetes volt, hogy együtt vagyunk, együtt akarunk élni és esküvőt, családot szeretnénk, amihez még három hónap sem kellett. Aki azt írja, hogy ez durva, annak fogalma sincs arról, hogy milyen lehet az, amikor valóban egymásra talál két ember és tök természetes, hogy ők egymásért vannak. Szóval nem durva három hónap után összeköltözni valakivel. Nekem legalábbis... Kérdező, egyáltalán nem vagy rámenős. A többiek nem láthatnak a kapcsolatotokba.
2012. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 szaffi123 ***** válasza:
szerintem ez igy tök jó:)
2012. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!