Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van vőlegényem, de most...

Van vőlegényem, de most megjelent egy férfi az életemben, aki megdobogtatta a szívem mint eddig senki. Nem tudom, mitévő legyek, valaki hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szeretem a vőlegényem, akivel másfél éve vagyunk együtt. De nemrég megismertem egy férfit, a munkahelyemen, aki valahogy más, mint az eddigiek, az összes, aki érdeklődött. Olyan szokatlan érzésem van vele kapcsolatban. Ő bevallotta, hogy tetszem neki. Bevallom elkezdtem kételkedni a döntésemben,hogy a megfelelő emberhez akarok hozzámenni.
2012. szept. 8. 21:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%

Aki megállapodni készül nem esik ilyen hibákba. Vagy fordítva: aki ilyen hibákba esik ne készüljön megállapodni.


24N

2012. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%

gondold át mit veszíthetsz.

nem baj,ha a házasságban nincs már szerelem,ha jó csapat vagytok ketten,nem érdemes felrúgni egy olyan valakiért,akit még nem is ismersz teljesen.

2012. szept. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

Tudom sokan elítélnek a vàlaszomért, de szerintem mivel nem vagy még hàzas, belekezdenék én jobban megismerni a màsikat, hogy biztos legyek benne, hogy tényleg szakítsak-e a régivel, vagy sem?! Ez azt jelenti, hogy titokban összejàrnék az ùjjal, persze ha ö belemegy hogy ùgy talàlkozzatok, hogy nem szakítottàl még...

Mert lehet csak az ùjdonsàg varàzsa vonz. Pròbàld meg mind2 pasiban csak az embert nézni, (érzelmek nélkül), hogy melyik milyen, melyiknek a jó és rossz tulajdonsàgaival tudsz jobban azonosulni?ez is segíthet a döntésben, persze ehhez jobban meg kell ismerni az ùj pasit is.

2012. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

13:

Tipikus nő vagy. Addig nem mondok le az egyikről, míg a másik nem tuti. Előbb meg kell tudni, érdemes-e a meglévő marhát elhagyni, ha nem, akkor visszavonulót fújunk, közben két ember érzéseivel játszunk. Igen, nagyon korrekt dolog!


23N

2012. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Elözönek: Oké, nem jàtszik, hanem elhagyja a mostanit, de ràjön, hogy mégsem olyan jó az ùjjal, ahogy hitte, hanem mégis az exet szereti. Csak megpróbàlja ebben a szituban visszakönyörögni magát. Így is játszik mind2 pasi érzelmeivel. Ilyen szitukat fájdalmak nélkül nem lehet se így se ùgy megùszni. Kivéve ha elhagyja a mostanit, és bejön neki az ùj. Akkor csak a réginek fàj. Nem tudom hàny éves a kérdezö, de 25 alatt nem kell szerintem olyan véresen komolyan venni az ilyen játékokat, nem maradok benne egy nem 100 as kapcsolatban kíméletböl. Meg a bizonytalanság is érthetö. Kitudja hány pasija volt korábban, lehet azt hitte ez a szerelem, most meg kiderül számára, hogy lehet tévedett, mert talált esetleg egy jobban hozzállö embert. Szerintem lehet kisérlezegetni, mikor keresgéljen, vàltogasson az ember, ha nem fiatal korban. Ha férjhez megy, akkor már mások a szabályok.
2012. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Jó nagy ribanc vagy.
2012. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
"Persze lehet, hogy a másik az igazi, de ha úgy van idővel tudni fogod..."-nincs annyi időm, hogy ezt megtudjam, hisz addigra lehet késő lenne. Házasságot felbontani pedig nem szeretnék. Nincs sok tapasztalatom férfiakkal, ő volt nekem az első, azt hittem, az utolsó is egyben. Lehet, hogy tévedtem..
2012. szept. 26. 21:56
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, mert mindenki más. Èn röhögök magamon, mikor arra gondolok így 35 évesen, hogy 20 évesen hozzá akartam menni az akkori pasimhoz, aki az első volt nekem, több évig jártunk. Életem legjobb döntése volt, hogy visszaadtam a gyűrűt, fiatalok voltunk, nem volt még kiforrott személyiségünk, élettapasztalatunk...stb. Azt is sajnálom, hogy kihagytam miatta jópár pasit, így utólag nézve jobb lett volna, ha többet szórakozok 18-20 èvesen, a lekötöttsèg helyett. De biztosan vannak ilyen fiatalon is érettebb személyisègek, akik már akkor tudják, hogy ki az igazi, bàr az èn ismerettségi körömben mind elváltak már az ilyen első szerelemből házasodók. Meg én örülök, hogy van mire most visszagondolnom, hogy volt pár szerelem az életemben, és 2-3 pasi után màr tudtam kb, hogy akit keresek az milyen legyen, bár igaz, hogy nagyon nehéz megtalálni az igazit, akivel a ròzsaszín köd utáni életet is el tudom képzelni, mert a hibáival együtt tudom elfogadni, és képes engem boldoggá tenni. Ha bizonytalan vagy, akkor most szòlok, hogy 1 életünk van, te döntöd el mit, és kit szeretnél magadnak, csak ne kelljen 10 év múlva azon rágódni, hogy mi lett volna ha...

Szerintem kérj időt a párodtòl, költözz külön, ahol egyedül lehetsz, és akkor majd rájössz talán mit is szeretnél és kivel.

2012. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%

88%-os, kicsit alja nő vagy. Legalább szakítson akkor, ha meg akarja ismerni az újat. Jah hogy lehet rájön, hogy mégis az exe az igazi? Aki felnőttként ennyit nem tud bevállalni ,az mindenre alkalmatlan. Felnőttnek, szülőnek, barátnőnek, házastársnak.


Szóval akkor ne legyél felháborodva, ha esetleg melletted a pasid félrelép, hisz csak megisemri a másikat, hátha jobb, mint te. Ha nem, majd fogadd vissza.

2012. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%

Elözönek: igen alja nö vagyok, össz 3 pasim volt, mind komoly kapcsi, és van egy szuper hàzassàgom, ahol már írtam, hogy màsok a szabàlyok, a kérdezö nem hàzas, és igencsak fiatal.

Felnöttként??? Az elsö pasija!!! Tuti max a 20 as évei legelején jàrhat. Akkor ezek szerint az a közvélemény, hogy hozzà kell menni az elsö pasihoz, ha bizonytalan az ember akkor is??? Mert felnött, de tapasztalata az 0.

persze, hogy nehéz szakítani, ùgy, hogy nem biztos a màsikban, ezért írtam, hogy legyen kicsit egyedül, hogy tisztàban làsson szeretné-e a mostani kapcsolatàt, vagy inkább vàlasztja a bizonytalant, de továbblép. Ha alja vagyok akkor is azt mondom, hogy elsö pasikbòl ritkàn sül ki jò hàzasság. Felnött az ember 20 meg 30 évesen is, mégis tök màsként gondolkodik meg érez mind2 korban. Van olyan baràtnöm, aki elég nagy ribanc, mégis jò baràtnö, nem a pasiktòl függ, hogy milyen baràtnö vagy anya lesz az ember.

2012. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!