Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezek után egy...

Hogyan lehet ezek után egy nőre férfi szemszögből újra nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki is azt mondaná amit meg sem merne gondolni, hogy lehetséges ez. Sajnos nem értem miért velem történt meg és azt sem, hogy tényleg vannak ilyenek. A házasságom alatt vérszerinti gyermekem nem született.

Nem letagadásról van szó, ha nem tényről.

Sajnos.


2012. szept. 9. 00:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
mivan?? :D
2012. szept. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 szaffi123 ***** válasza:
85%
Hát én sem igazán értem, írd le mégegyszer és fogalmazd meg:)
2012. szept. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
No, akkor mehetünk aludni.... jó éjt!
2012. szept. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Most úgy érted hogy megcsalt és mástól született gyereke, te megbocsájtottad csak nem tudod feldolgozni a dolgot? Vagy hogy?
2012. szept. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
segítek: kérdező válófélben. két gyerekük van. állítása szerint neki nem lehet gyereke, a felesége tuti félrelépett. ezt boncolgatja hetek-hónapok óta. csak én legalább 5 kérdést olvastam tőle (mindig uezt ), pedig nem lógok itt állandóan. az sem biztos, h az egész nem az ő fejéből pattant ki, mert haragszik afeleségére és vele együtt a világra. egyik kérdés sincs érthetően megfogalmazva, de néha mégis kap használható választ, amivel aztán szintén nemkezd semmit, csak kántálja a magáét újra és újra...
2012. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
a házasságunk alatt mástól
2012. szept. 9. 01:00
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen,sajnos!

A családomban is!

Ilyenkor vagy továbblépsz és elküldöd a feleséged a fenébe,ha nem tudtál róla!

Ha viszont tudtál,akkor pedig neveljétek együtt tovább!

Nem az a apa ami "megcsinálja",hanem aki felneveli!!!

2012. szept. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz még rá nőként tekinteni,vagy sem? Ha nem,akkor hagyd ott aztán kész.Majd találsz egy olyan igazi nőt,aki szívesen SZÜL NEKED gyermeket és megbecsül!
2012. szept. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Hát, már Villontól is olvastam hasonlót. meg a felszarvazottak balladája...

De azért mégiscsak a Te tyúkod tojta, nem?

Őszintén szólva senki sem lehet biztos ebben.

Agyon ne csapd, mert akkor anyja sem lesz a gyereknek.

Itt a gyiken olvastam, hogy még Izrael is csak az anyát nézi a származás megállapítására, betelepüléskor, mert az apa nem tuti.

Régen is így volt, a gróf nemzette a fattyakat a szobalánnyal, az asszonya meg a törvényeseket az apróddal.

A nejed egy igazi Nő, nyugodtan tekinthetsz rá úgy. Fel a fejjel és üdv a csapatban

2012. szept. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

hát az igazi nő melé alljon oda az apuka, és ne csak kefélni kelljen az igazi nőt, ha nem felelősséget is vállani. az nagyon könnyű, félrelépni. de más fölnevelni.

az igazi nő az én szemszögemből, nem ideális, vannak hibái. de nem azért vettem el, hogy mással csináltassa föl magát. ez nem igazi nő, ha nem húscafat. az igazi nő megbecsüli a párját. ha nem tekinti annak nemn szül gyermeket. csak a párjának akivel föl akarja nevelni a közös gyermeküket. az igazi nő , össze tartja acsaládját és arra törekszik, hogy szépen éljenek. ismerek sok igazi nőt. na de azért házasság alatt fölcsináltatni magát mással, az már nem is nő. az csak egy húsdarab. a lába közt egy lyukkal. tenyészkanca

2012. szept. 9. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!