Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám nagyon illetlenül...

Apukám nagyon illetlenül viselkedik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Ha veszek magamnak vmit, akkor mindenképpen meg kell kérdeznie, hogy jaj mi az mi az, még akkor is, ha látja, hogy egy DM-es szatyor van nálam, amiből kilátszik, hogy tampont vettem. És ez olyan kellemetlen, most minek kérdezi meg? Próbálom annyival elintézni, hogy lányos dolgokat, de akkor is faggatózik tovább, hogy de mit. Múltkor talált egy gyógyszert az asztalomon, első kérdése: ez milyen gyógyszer? Még jó, hogy a fogamzásgátlómat elrejtem, mert erre mondtam ,hogy görcsoldó, de arra is rákérdezett, hogy mire kell? B@szod, mire szerinted? Olyan kényelmetlen, hogy ilyen kérdéseket tesz fel, de nem tudom mivel leállítani, meg nem is akarok vele erről beszélgetni. Mit csináljak, hogy magától rájöjjön, hogy kínos kérdéseket tesz fel?
2012. szept. 10. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem is gáz.Ezek intim dolgok,amiket az ember max az édesanyjával beszél meg.Attól még hogy természetes dolgok,nem feltétlen kell egymás orrára kötni.

Én is megkérném vagy anyát,hogy szóljon rá,vagy én magam állítanám le.Beszélj vele,szólj rá.Nekem is kellemetlen lenne.

2012. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Én sem értem, mi ezzel a probléma. Te vagy a lánya, kíváncsi rád, hogy mi történik vele.

Nálunk apukám ezzel kapcsolatban elég sok mindent tud, orvosnak készült, szülést is látott már, + 18 év házasság után kétlem, hogy újat tudnék neki mondani:D

De a páromnak pl múltkor magyaráztam el a boltban, hogy mi a különböző betétek között a különbség, és egyáltalán nem éreztem magam kínosan, pedig ő még csak nem is az, aki anno pelenkázott.

Apukám, ha látja, hogy pironkodok valamilyen téma miatt, mindig azt mondja, hogy "te bolond, én láttam először a puncid, szerinted van bármi, ami miatt kínosan érezhetnéd magad?!". Kicsit durva, de közben meg aranyos:))

2012. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
Én ezt mondanám neki:Apu,gyógyszert vettem,tudod,ez a fogamzásgátló azért,hogy ne essek teherbe.A tampon meg arra kell,hogy amikor menstruálok,ne ázzak el.Egyéb kérdés?
2012. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
A kérdeőnek szerintem avval van a baj inkább, hogy apja úgy viselkedik mint valami hülye kisgyerek, aki világéletében nem látott még tampont meg gyógyszert. 20 éves nőről van szó, nem értem miért kéne szenzáció legyen egy tampont megvásárlása, hogy állandóan kérdezni kelljen vagy hogy felnőttként mire használ VAJON görcsoldót. Én kiakadnék és megmondanám, hogy ne üsse már bele mindenbe az orrát. Ha akárki erről faggatna állandóan, egész biztos így reagálnék. Senkinem nem vagyok köteles és nincs is kedvem beszélmolni arról, mit miért teszek. Ha tampont vesz, akkor azt vesz, ha görcsei vannak, gyógyszert használ. Mit kell ezt minden egyes alkalommal átrágni. Főleg egy 20 éves felnőtt embert ilyen baromságokkal nyüstölni. Unatkozik nagyon édesapád vagy mivan?
2012. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

Válaszolsz a kérdésre, és ennyi. Az enyém is szeretett faggatózni, volt olyan, hogy megkérdezte, hogy szexeltem e már az épp aktuális párommal. Kerek perec megmondtam, hogy nem még, de ha nagyon érdekli rögtön felhívom az első együttlét után. :) Többet nem kérdezte meg... Akkor volt olyan, hogy a férjemmel beszélgettünk, hogy ha lesz fiunk, hogyan fogjuk elnevezni. Ő elképedve kérdezte, hogy mert tán' terhes vagy megint? Mondom nem, nem hinném. Erre ő: "Hogy hogy? Hát nem szexeltek?" Mondom de, Apu, szoktunk. Csak most biztos nem vagyok terhes, vannak jelek." Ő értetlenkedett még egy sort, hogy honnan tudom, stb. Mondom neki: "Onnan tudom Apu, hogy éppen menstruálok, ha már ennyire tudni akarod!" :)

Én nem jöttem zavarba, had kérdezzen. Bárcsak még kérdezhetne ilyeneket...

2012. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem sok lány örülne, ha ennyit foglalkozna vele az apja.

Én volt, hogy anno apukámat küldtem le tamponért és semmi problémája nem volt vele, simán vett nekem.

2012. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem illetelen viselkedés.Egész egyszerűen szeret téged,és biztos amióta felnőtt lettél már nem dumáltok annyit mint mikor kicsi lány voltál.Lehet ,hogy próbál nyitni feléd,mert hiányzol neki,és kicsit ügyetlenül ilyen kérdésekkel bombáz.Beszélgess kicsit többet vele,mert szerintem nagyon eltávolodtatok egymástól.Ezért is érzed úgy,hogy ő illetlenkedett,mert kicsit elidegenedtetek.Töltsetek együtt több időt.Nézzetek meg egy jó filmet,vagy hívd át a barátodat és csináljatok valami közös programot.Aktivity vagy akármi.Ha pedig tényleg annyira zavar téged ez a téma,mondd meg neki őszintén.
2012. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
26%

Az,én apám se különb..Válaszolj,be neki,hogy észrevegye magát!! Majd meglátod,hogy jobb belátásra tér :DD

17/L

2012. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!