Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a szabadságomat, nem...

Szeretem a szabadságomat, nem tudtam eddig egy férfiért sem feladni. Azért, mert egyik sem volt a bizonyos nagy Ö?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jesszus, en csak 20 vagyok, eszem agaban sincs egyutt elni, meg csaladot tervezni. (gyereket alapbol nem akarok, persze ez meg valtozhat) Egyebkent, mint irtam rengeteg mindent csinalok, (egyetem, elsport, baratok) raadasul fel hetet az orszag egyik vegeben, masik felet a masikban toltom. Ebbe nem is fer bele a heti kettonel tobb, de nekem ez kielegito egyelore. A partnernek nem az. Ha szerelmes lennek, talan valtozna, de nyilvan meg nem voltam. Bocsi kerdezo, hogy idepofatlankodtam, de muszaj volt reagalni.
2012. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Vagy az alkatod ilyen, vagy nagy csalódás ért a másik nem oldaláról, esetleg nagyon rossz volt a szüleid házassága. Esetleg is-is. Bármi lehet az ok.


Semmi gond. Fogadd el magad ilyennek, és ha te így vagy boldog, akkor másnak semmi köze ahhoz, hogy egyedül élsz vagy párban, ahhoz pláne nincs, hogy miért.

2012. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is szabadságszerető vagyok, de azzal tisztában kell lenned, hogy annak ára van, s nem is kicsi.
2012. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!