Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már engem zavar a dolog, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már engem zavar a dolog, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba járok,lány vagyok . 2 évvel ezelőtt már egy kisebb kavarral indult a sulikezdés,ugyanis egyik általános sulis osztálytársam ,beállított engem úgy,hogy nekem nagyon tetszik a mostani osztálytársam. Szóval,már akkor első nap kínos volt,mert én nem is gondoltam semmi olyanra,csak az osztálytársam pletykált neki ilyet. Na,de ez annyira nem lényeg. Tehát ennek a fiúnak,aki azt hitte/hiszi hogy tetszik nekem van egy barátnője kb. egy éve. Ez előtt hallottam vissza,h ő engem tart a legszebbnek állítólag az osztályban. Ez szerintem annak tudható be,h úgy indítottam tudtom kivül,h nekem bejön..... Na és mivel van neki barátnője,egyszerűen nem értem,hogy miért néz rám olyan különösen,sokszor van,hogy a közelemben van( eleve,h osztálytársam) és érzem,hogy néz... Nem mondom,hogy rossz pasi,de mivel van neki barátnője,én nem is gondolok másra.

És ennek a bizonyos fiúnak van egy haverja,szintén osztálytárs.... Ő az,aki engem érdekel,de mivel nem érzem,hogy érdekelném,így csak elfojtom magamban. Tul.képpen ez nem lényeg ,csak mellêkesen írtam.

Gondolom,most felmerül az olvasóban a kérdés,hogy mi az én kérdésem... Konkrét kérdésem nincs,csak hogy mégis hogyan kezeljem ezt.

16l


2012. szept. 8. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

a lány azért néz rád furcsán mert egyfajta vetélytársat lát benned. a srác meg ha bnője van és téged tart a legszebbnek osztályban és mondja is elég vicces lehet:D a haverja aki tetszik, sztem simán összebarátkozhattok, főleg h egy osztályba jártok. aztán majd meglátod lesz e belőle vmi:)

18L

2012. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

En a sracra irtam,h kulonosen nez ram.

Elnezest a rossz megfogalmazasert.

Es koszi a valaszt:)

2012. szept. 8. 22:06
 3/4 Évike147 ***** válasza:
rossz, ha az ember tudta nélkül pletykálnak róla főleg ha alapja sincs.. ha nem törődsz vele és nem tulajdonítasz neki különösebb jelentőséget, nem foglalkozol vele, nem beszélsz erről másoknak akkor majd megunják.. amúgy is van kapcsolata így meg pláne ne is foglalkozz vele.. a másik sráccal meg próbálj meg közelebbi viszonyba kerülni pl kérdezd meg mit tud erről, mert ez neked egy elég hülye szitu hogy nem volt és nincs is semmi és mégis mindenki azt hiszi .. :D szóval érted :D aztán hátha közelebbi viszonyba kerültök :)
2012. szept. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,igaz de... De ez a másik srác olyan elérhetetlen számomra,hogy nem is tudom. Még egy szóváltás is soknak számít,annyira nem beszélünk.Most meg már elkezdeni...hm nem tudom

Köszi a vâlaszt

2012. szept. 8. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!