Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok. Tudnátok...

14 éves lány vagyok. Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szüleim tavaly nyáron elváltak, őszintén...nincs is vele gondom. De anyu és és apu is megismerkedett valakivel, anyával mindig is jobb volt a kapcsolatom, vele is maradtam. De anyu egy olyan pasival ismerkedett meg aki 220 km re lakik attól a helytől ahol mindig is laktam. Anyuval maradtam és eljöttem vele...de elég súlyos lelki problémáim lettek itt...nagyon hiányoznak az otthoniak a barátok is és áh mindenki! Apához csak szünetekbe megyek, de sajnos oda sem akarok már nagyon menni mert sajnos 3 hónap és meglesz a féltesóm..:(((( és egyszerüen nem tudom azt megemészteni, hogy ilyen messze jöttünk és, hogy lesz egy féltesóm egy nyali fali nőcskétől. Itt vagyok 8-os és apu azt akarja, hogy oda menjek tovább tanulni anyu pedig azt akarja, hogy maradjak itt. úgy érzem mintha senki sem szeretne és csak a barátomra számíthatok aki az előző lakhelyemen lakik...úgy érzem, hogy apuéknál megjön a baba és le fog szarni engem. és télleg úgy érzem magam h senki nem foglalkozik velem a barátaim és a barátomon kívül, sajnos nem tudom megemészteni a dolgokat és lelki bajaim lettek ami vizeleti gondokkal jár és nagyon idegesítő pl orvosnál is ma voltam...azt se tudom h hova menjek tovább tanulni, mert egyik szülömet sem akarom megbántani...adnátok valami tanácsot?:((((
2012. szept. 13. 19:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen télleg úgy érzem, hogy ketté vagyok szakadva...de annyira nem vagyok olyan hogy pszcihológus kellene :) szóba se jöhet!!!
2012. szept. 13. 19:42
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A lelki bajok és a vizeleti problémák miatt gondoltam. A pszichológust ne keverd a pszichiáterrel, nem diliházról beszélek. :) Pszi még a sulikban is "üzemel" néha és nem csak a drogosok meg a súlyos viselkedészavarosok járnak oda. Ugyanezekre a kérdésekre, amire itt kérsz tanácsot, ő szakértői tanácsokat tudna adni.
2012. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, a "csak"-ot ki is hagynám a mondatból.
2012. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
65%
Nekem is elváltak a szüleim, és megismerkedtek mindketten valakivel. Nekem is van féltesóm és nagyon örülök h megszületett.Apukád ugyanúgy fog veled foglalkozni.
2012. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sajnos tudom miről beszélsz,hasonló helyzetben vagyunk mi is.és biztos vagyok benne hogy igazából téged most nem az érdekel hogy melyik suliba kerülsz?!hanem hogy úgy intézd hogy jó legyen mindenkinek.csak ne feledd!!ha anyuddal maradsz,örökösen kínozni fog a hazavágyás ténye.ha mész akkor viszont anyudat fogod sajnálni.ebben a helyzetben sajnos nincs okos megoldás.bármit választasz sosem leszel igazán boldog mert belül mindig hiányozni fog a biztos háttér!
2012. szept. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!