Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit szoktatok egyedül...

Mennyit szoktatok egyedül lenni, hogy bírjátok az egyedüllétet (nem párkapcsolat! )?

Figyelt kérdés

Nincs párkapcsolatom.

2 évvel ezelőtt (11.es gimisként)télen nagyon magamra hagytak a barátaim, én is hibás voltam, ők is, nagyon egyedül voltam. 2szer is megfordult a fejemben az öngyilkosság, olyan szinten hogy bent ültem a kádban és fogtam a borotvát.


12.ben sokkalta jobb volt de így is egyedül éreztem magam sokszor ha pl.otthon ültem.


Most fősulis lettem, kollégista és nagyon jó a közösségi élet, diákszervek, bulik, stb. Pesten vagyok szóval van élet viszont ha egyedül vagyok a koliszobába sokszor megint rámtör ez a magányosság-érzet...


hogy nekem senkim sincs, és nagyon szar lelkileg... ti is éreztek így?

mert pl. szobatársam simán elnetezik/elszórakozik egymagában ő nem is bulis típus (én imádok de mindennap persze hogy nem megyek) viszont én meghülyülök ha a laptop előtt kell ülnöm egy egész álló nap egyedül... nagyon sz*rul érzem magam.


Ti mennyiszer vagytok egyedül?

Nektek is ilyen rossz vagy ti bírjátok?


2012. szept. 13. 20:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is volt egy parszor hogy egyedulletemben es elkeseredettsegemben rossz dolgok fordultak meg a fejemben, de mar jobb. En sem kimondottan birom az egyedulletet, nagyon becsavarodok. Ha peldaul vasarnap ugy ebredek fel hogy senki nincs otthon mert mondjuk a boltban vannak, a hangulatom az egesz napra el van rontva. De neha viszont nagyon igenylem a egyedulletet es ha abban a pillanatban nem kaphatom meg akkor szint ugy kiborulok. Nekem a zene szokott segiteni. Nagyon sokat hallgatok zenet, es nagyon sokat segit. Probald ki te is, hatha hasznal.
2013. nov. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!