Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz olyan férfi, aki így is...

Lesz olyan férfi, aki így is elfogad, hogy zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemtudok kitörni, zárkózott vagyok gyerekkorom óta. Pontosabban nem engedek senkit közel magamhoz, barátaim vannak, de egyik sem tudott még áttörni. Ettől függetlenül rendesnek tartanak, és részemről számíthatnak is rám, nagyon szeretek segíteni is az embereken, meghallgatni őket stb. De ezt visszafelé nem, vagy csak nagyon nehezen fogadom el. Inkább az előbbi. Úgy vagyok vele, hogy senkitől sem akarok függeni, szeretek mindent magatól megcsinálni, magamra támaszkodni. Egy férfi volt, aki majdnem áttört ezen a falon, nagyon értett az emberekhez. Végül vége lett, de az más okokból. Nem tudom, akadni fog-e olyan férfi, aki így el tud fogadni majd, vagy így át le tudja dönteni ezt a falat? Mekkora erre az esély? Ez számomra is hatalmas áttörés lenne, hisz nagy teher így élni.
2012. szept. 13. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

ha nagy teher így élni akkor ezen neked is akarnod kell,mármint a változást.

menj el egy rockkoncertre és tombold ki magad.


az biztos hogy így nem lehet elkezdeni egy kapcsolatot.

menj apácának .

2012. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én akarom, csak nem megy. De a rock koncert jól hangzik, szívesen mennék!
2012. szept. 13. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:

egy volt barátnőm még tőled is jóval zárkózottabb volt,a myvip randin talált magának hasonló fazont,és azóta egyáltalán nem is beszél senkivel,csak a pasijával,te is nézelődj hasonló helyeken,bár én nem vagyok híve ennek

jobb lenne,ha kitörnél a szürke kis világodból

2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem rossz indulatból írtam az apácaságot de ha nem tudsz közel engedni magadhoz senkit, akkor nincs értelme semminek.

a rockkoncert tényleg jó ötlet lenne

lehet fel gyűlt benned a sok gond vagy feszültség


de ennek oka van, kiskorodban történhetett valami, magától nem lesz ilyen az ember te is beláthatod.

2012. szept. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia. Hány éves vagy? Én is hasonló vagyok csak férfiban:)
2012. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
61%
Hogy őszinte legyek, nem tudom mit kellene tenned, de talán jót tenne neked, ha elmennél egy szakemberhez, egy pszichológushoz. Biztosan tudna neked segíteni.
2012. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eljárok koncertekre, nagyon szeretek, a rock a kedvencem kül. Igaz, mostanság ritka nálunk mint a fehér holló, utazni kell ha az ember ilyen formában szórakozni szeretne.
2012. szept. 13. 22:39
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
rúgjál be mint a görény akkor megnyílsz az biztos
2012. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az alkohol épphogy nem jó, mert legtöbb esetben miután kijónazodik az ember szembesül, azzal hogy mit csinált, hogyan viselkedett és még jobban feszélyezve érzi magát.


Amúgy biztosan lesz valaki , aki megtöri a jeget, csak keresni kell( igen tudom, hogy ez a nehéz része ), jelentkezők lesznek, csak adj bele mindent, próbáld meg szép lassan ledobni magadról a pajzsod.

Hiszen ha látja az aktuális "udvarló", hogy megnyílsz, az plusz önbizalmat ad neki és hát persze neked is.


Megpróbálhatod kitalálni, hogy miért is alakult ki nálad ez az érzelmi elzárkózás.


És attól, hogy elfogadod más segítségét, nem leszel kevésbé függetlenebb, sőt így örömet szerezhetsz, hiszen ő is tudott segíteni(főleg ha férfi az illető, hiszen a férfiak problémegoldásban szeretnek dominálni :D). Így kialakul egy kétirányú( az mindegy hogy barát, vagy komolyabb kapcsolatban ) kapcsolat.


Szóval ne arra várj, hogy más döntse le helyetted a falat, te építetted, neked is kell ledönteni.

2012. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valóban menj el egy szakemberhez.


Te várod az áttörést, de magad teljesen bizalmatlan vagy. Ha alkatilag vagy érzékenyebb és befelé fordulóbb másoknál, az nem baj, de a súlyos bizalomhiány már egyértelműen az édesanyád bűne, és kora gyerekkori sérülésre utal. A másik nemmel való kapcsolathiány eredte valószínűleg szintén, bár ebben már apuka is szerepet játszhat.

2012. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!