Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz olyan férfi, aki így is...

Lesz olyan férfi, aki így is elfogad, hogy zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemtudok kitörni, zárkózott vagyok gyerekkorom óta. Pontosabban nem engedek senkit közel magamhoz, barátaim vannak, de egyik sem tudott még áttörni. Ettől függetlenül rendesnek tartanak, és részemről számíthatnak is rám, nagyon szeretek segíteni is az embereken, meghallgatni őket stb. De ezt visszafelé nem, vagy csak nagyon nehezen fogadom el. Inkább az előbbi. Úgy vagyok vele, hogy senkitől sem akarok függeni, szeretek mindent magatól megcsinálni, magamra támaszkodni. Egy férfi volt, aki majdnem áttört ezen a falon, nagyon értett az emberekhez. Végül vége lett, de az más okokból. Nem tudom, akadni fog-e olyan férfi, aki így el tud fogadni majd, vagy így át le tudja dönteni ezt a falat? Mekkora erre az esély? Ez számomra is hatalmas áttörés lenne, hisz nagy teher így élni.
2012. szept. 13. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hasonló gondjaim vannak.Már nagyon sok segítséget kaptam pszichológustól,rokonoktól,barátoktól is,de még mindig nem sikerült megnyílnom.Egyik barátom ért a pszichológiához,nem egy buta ember,ő megpróbált rajtam segíteni,de úgy látszik,túl nagy fába vágta a fejszéjét,mert mostmár nem is keres.Pedig ő tényleg jó hatással volt rám.Javasolták,hogy menjek el megint pszichológushoz,de nincs rá pénzem és amúgy sem reménykedek benne,hogy segítene.Sokat jártam pszichológushoz és mégsem sikerült megnyílnom,úgyhogy erre asszem többet nem fogok pénzt pazarolni.Szerintem még a környezetváltozás segíthet,talán.
2012. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de a sültgalamb nem fog a szádba repülni, elvagy magadban befordulva, ha nem vagy hajlandó nyitni más emberek felé, akkor nem tudom milyen csodára vársz. Mindent lehet, csak akarás kérdése, nem avval takarózni, hogy de te ilyen vagy. Akkor meg kell változni.
2012. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ergo felületesen mindenkivel elvagy, de senkinek nem nyílsz meg.

Egy kapcsolatban ez nem működik- ott igenis meg kell nyílni. Úgy nekifutni egy romantikus értelemben vett kapcsolatnak, hogy elfogadsz zárkózottan vagy nem kellesz eleve elkapálja az egészet..

Mellesleg: szerencsétlen férfi egyedül nem döntheti le a falat, nem az ő dolga- neked kell őt beengedni a kapun.

20N

2012. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!