Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít anyu! Nem...

Annyira idegesít anyu! Nem bírok vele egy légtérbe lenni mert kiidegel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pl:

Most itthon voltam egész héten mert beteg voltam. Ma elkezdtem nagyon csúnyán köhögni,valószínüleg légcsőhurut. Kimegyek a konyhába leülök,erre elkezdi: az igazgató azt mondta hogy 16 év a tankötelezettség és utána már bárkit elküldhetnek.Erre nagyon felkapom,mert mostanában ezzel idegel folyamatosan.Mikor nincs témába ez akkor is felhozza és nem tudom mi a fsznak mondja mert csak annyit nyögbe hogy "csak úgy mondom".Sunyi és idegesítő. Nem is értem minek mondja.Évvégi átlagom 4.3 volt gimibe szóval nem ezért mondja. Vagy azért mert betegen is befog küldeni kedden? Vagy mi az isten baja van már? Annyira ideges vagyok most,mert már 1 hónapja ezt hallgatom és ok nélkül,sőt megse mondja minek dumál ilyeneket és kiideges ezzel.Mit csináljak??????


2012. szept. 15. 12:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

dehát basszus nem tehetek róla hogy minden szart elkapok...

egy influenzát pedig idén is elkönyvelhet.Azt mindegy egyes évben elkapom..

2012. szept. 15. 12:29
 12/18 anonim ***** válasza:
28%
Keress neki egy pasit. Biztos azért baszogat, mert unatkozik.
2012. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
54%

fogadjunk te vagy aki állandóan kiírja egészség témakörben hogy 37.2 fokos láza van és nem akar iskolába menni de muszáj mert az anyja nem engedi otthon maradni


ha minden hónapban előjön egy kis torokfájás ami miatt nem mész iskolába ott inkább valami lelki eredetű dolog van ami miatt lebetegszel hogy ne kelljen menned.

2012. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem én:) de tényleg minden hónapban szinte beteg vagyok,legalábbis nagyon sokszor.És minden pici betegségtől nagyon rosszul szoktam lenni.
2012. szept. 15. 15:01
 15/18 A kérdező kommentje:
de nem lelki eredetű,mert szeretek suliba járni:) szeretem az osztályomat is.Csak egyszerűen minden betegséget benyelek
2012. szept. 15. 15:02
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak unatkozik, valamit kitalált, ami miatt mondja, hogy ezzel idegesítsen unalmában. Az én anyám is ezt csinálja. Valamit kitalál, aminek köze sincs a valósághoz, és akkor hetekig azt mondogatja, mindig, minden helyzetben. Aztán jön a következő kitalációja, amit lehet hajtogatni.
2012. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Náthával- köhögéssel a munkahelyedről se maradhatsz majd otthon. A legtöbb középiskolás se marad otthon ilyesmivel. Talán szeretné ha leszoknál erről, és hacsak nem vagy lázas elmennél iskolába.
2012. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
kis köhögés alatt érts hörgőgyulladást. Holnap megyek is ügyeletre mert nagyon fáj.
2012. szept. 15. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!