Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamhoz vehetem a 4 éves...

Magamhoz vehetem a 4 éves lányomat?

Figyelt kérdés

Külön vagyunk az anyjával ő most nem dolgozik de az új férje igen. Sokat van velem a gyerek de azt szeretném, hogy velem lakjon. Mindig elviszem valahová vagy ha nem akkor csak itthon szórakozunk és szeret nálam lenni mert alig akar hazamenni és mindig várja, hogy jöhessen. Ő a mindenem bármit megteszek érte, mindent megadok neki és ha nagy lesz mindenben támogatni fogom amennyire csak lehet. Nem akarom megbántani az anyukáját de ott alig van élete a gyereknek, alig mozdulnak ki meg teljesen más minden. Nem akarom elszakítani az anyukájától felőlem találkozhatnak amikor akarnak de azt akarom, hogy velem legyen. Van munkám el tudnám tartani. Így magamhoz vehetném?

32/F


2012. szept. 16. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Elég nehéz ügy. Négy éves gyermeket már lehet megkérdezik bíróságon, hogy hol szeretne élni de nem hiszem, hogy döntő bizonyíték lenne. Keres egy ügyvédet ő tud tanácsot adni.
2012. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a gyerek az anyukánál van jó helyen ha van neki.
2012. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az apa nem is számít? Miért?
2012. szept. 16. 20:43
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök aranyos :)

Jó apa lehetsz, bárcsak az enyém is ilyen lett volna.


Szerintem magadhoz veheted, bár szerintem az is számít, hogy az anyának vagy férje, tehát ketten élnek. De ez nem biztos.

2012. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
hogyne számítana.. Te nagyon is jó apának tűnsz. Csak az a baj, ha az anya is ragaszkodik, hogy vele maradjon... Akkor 6 év alatt - ha nem tudnak megegyezni, jogi útra kerül sor, inkább az anyjánál hagyják..
2012. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene a gyereknek mindenképpen az anyjánál lenni? Ez csak egy ostoba előítélet! Sok esetben az apa jobb szülő, mint az anya.

Keress egy ügyvédet, de sok sikerre ne számíts. A Bíróságok anyapártiak.

2012. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Felháborító a sok férfigyűlölő kommentje.
2012. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 Igen azért kell. Paraszt vagy.
2012. szept. 16. 20:53
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Azért azt is vedd figyelembe, hogy az, hogy elmegy egy napra a kislány, és tök jól elvagytok, annak semmi köze nincs ahhoz, milyen felelősséggel, fáradtsággal és satöbbivel jár egy gyermek nevelése. Nem ennyiből áll, hogy elviszem hetente ide-oda vagy játszok vele mikor ott van. Eleinte biztosan jó lenne, de pár hónap után szerintem belefáradnál. Nem azért mondom ezt, mert ennek törvényszerűen így kell lennie, mert nem mondom hogy ilyen vagy és ez lenne, de ha belegondolsz, szerintem a munkát az ovival, azzal hogy ha beteg otthon legyél vele nem tudod összeegyeztetni. És szerintem a kislánynak is jobb az anyukájánál, kivéve ha az anyuka kicsit zakkant. De ha teljesen jól bánik a gyerekkel hagyd, csak legyen az hogy pl minden nap te mész érte az oviba, vagy te viszed reggel, ha vigyázni kell rá nem a szomszédnak szólnak(vagy annak, akinek) hanem neked, és így tovább. Ha jó viszonyban vagytok az anyukával, simán megoldható hogy 50%ban te végezd a kislány dolgait.
2012. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon remélem, hogy hozzád kerül, addig is sok kitartást! :( (bocsáss meg az OFF-ért)
2012. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!