Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámmal rossz a kapcsolatom,...

Apámmal rossz a kapcsolatom, most lebetegedtem, apám meg felhívta az orvosomat a hátam mögött, az orvosom elmondta nekem, és azt is, hogy apám kérte, hogy ne mondja el, amit az orvossal beszéltem, elmondhatja apámnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%

Mivel nem ismerem a teljes sztorit, illetve azt, hogy apád, hogyan vélekedik efelől így nem tudlak sajnálni.Ha neked van igazad akkor persze szörnyű amit veled tesznek de nekem volt egy ismerősöm.

Állandóan azzal jött, hogy szegény meg így a szülei meg úgy a szülei elmegyogyóba akarják csukatni, bántják meg ilyenek.Aztán ahogy kiismertem jobban kiderült, hogy egy mocskos féreg aki szívja a szülei vérét, a szülei meg teljesen normálisak.

Na az olyasféle srácokat ki kéne írtani, hogy a vérvonalát még véletlenül se adja tovább!

Amúgy a srác Cibakházáról való.


Remélem te nem vagy ilyen!

2009. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

16:18 - Nem.


Én egyszerűen csak semmilyen téren nem felelek meg a szüleim elvárásainak.


- kitűnőre érettségiztem, mellette ECDL-t és középfokú nyelvvizsgát szereztem

- főiskolán végzős vagyok már (nehéz témájú szakdolgozattal, de azért csak megírom)

- miután nagy nehezen sikerült elfogadniuk, hogy dolgoznék (mivel nem szívesen engedtek dolgozni még diákmunkára se, de zsebpénzt se kaptam), dolgoztam főiskola mellett

- 10 éve énekelek egy sikeres kórus tagjaként (idén ősszel is nemzetközi versenyre megyünk)

- jó barátaim vannak egy keresztény közösségből (a szüleim is vallásosak, de apámat nem tekintem hitelesnek, mert ő az a típus, aki ájtatoskodva megy be a templomba, és miután hazaér, provokálja anyunál a veszekedést)

- már 4 évesen lányként hamarabb tanultam meg bánni a számítógéppel, mint apám, aki irodai munkájához használta (20 évvel ezelőtt, amikor a grafikus képernyő és az egér sehol se volt még)


Olyan dolgokat értem el önerőmből nélkülük, amit ők nem értek el, vagy tehetség vagy lehetőség vagy bátorság hiányában.

2009. júl. 31. 19:47
 13/15 anonim válasza:
57%

hát, akkor valakit kezeltetni kell. el vagy telve magaddal, ő féltékeny és gazdag, a kiírásod zavaros...


ha nem kamu vagy, menj orvoshoz.

2009. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nézd, én csak a tényeket írtam le egy előtted válaszoló hozzászólására reagálva. Nem érzem úgy, hogy el lennék telve magammal, nekem vannak álmaim, voltak céljaim, amiket elértem, és megszenvedtem, főleg, mert a családtól (főleg apámtól) mindig csak azt kaptam, hogy hülye vagyok, és élhetetlen. Nem volt könnyű, de ezeket el akartam érni, és az éneklést meg szeretem csinálni, és sikerült, annak ellenére, hogy apám hülyének néz, és ki is mondja.


Féltékeny lenne, nem tudom, de nem akarom, hogy közöm legyen hozzá, akár úgy, hogy az orvosomat faggatja ki.


De ha ilyen rosszmájú megjegyzést teszel, lehet, hogy te féltékeny vagy, de nem számít, csak gondold végig, hogy ha neked van vagy lesz gyereked, te lehülyéznéd, amikor nem hülye?

2009. júl. 31. 23:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez gáz.
2011. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!