Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek olyan férfivel,...

Lennétek olyan férfivel, akinek nagyon hálásak vagytok?

Figyelt kérdés
Sokat köszönhetek neki, az életem felfele kezdett emelkedni a lejtön hála nagyrészt neki. Magabiztosabb is lettem, pozitívabb, mellettem állt a bajban. Számíthatok rá, már bizonyított. A legjobb baráronról van szó, aki szerelmes belém. Én öbelé nem, de tisztelem, fel tudok rá nézni. Próbáltam magam beleképzelni milyen lenne vele, de valahogy én nem tudok többet elképzelni mint baratság.
2012. szept. 17. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Azért sz*pd le egyszer rendesen, ennyit igazán megérdemel...
2012. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én lennék.

Nagyon vágyon rá, hogy valaki igazán szerelmes legyen belém, és ő segítsen engem, és ne én őt.

Sajnos mindig ez utóbbi volt a felállás.

Ha ilyen klassz srác lenne a barátom, azt hiszem, én bele is szeretnék!

2012. szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hálás voltam egy fiúnak mert szinte megmentette az életem,nem szerettem, ő nagyon,próbáltam szeretni, a szüzeségem neki adtam,amit utólag nagyon bánok,mert nem szerelemből történt pusztán hálából.Soha többé nem tenném ujra.
2012. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Éppen ezért tisztelhetnéd annyira, hogy nem hitegeted és nem hozod ilyen megalázó helyzetbe.
2012. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!