Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, ha meghazudtolnak és nem tudod megvédeni magad?

Figyelt kérdés

Eltűnt egy nagyobb összeg még 2 hónapja. Semmi közöm hozzá, mégis én vagyok tolvajnak kikiáltva a családban. Nem tudom bizonyítani, hogy nem én voltam.

Mostanra már meggyűlöltem az egész bagázst, amiatt ahogyan bánnak velem (bűnösként). Legszívesebben a világ végére mennék tőlük, de nem tehetem.

Hogyan lehet ezt a szörnyű idgességet, feszítő érzést és haragot leküzdeni?

Mit csinálnak az ártatlanul elítéltek vajon, hogy lelkileg ezt feldolgozzák?


2012. szept. 18. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor kapják be, ha ennyire szemetek! Hány éves vagy? El tudsz költözni otthonról? Én megszakítanék minden kapcsolatot velük. Ilyen szemét bandát... Pff
2012. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez csak 2x ennyi pénzzel... és azért én vagyok a bűnös mert senki más nem ilyen sunyi paraszt g.ci mint én. kedvesek,ugye? :)
2012. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!