Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éjszakám van dönteni....

Egy éjszakám van dönteni. Melyik életet válasszam?

Figyelt kérdés

Vissza akar kapni a volt párom,nem közömbös számomra bevallom.Szeret,imád,csak nehéz eset,tűrni kell mellette. Azonban nagyon jó élet van mellette, anyagi biztonság, hazudik ki azt mondja ez nem lényeg.Nem megcsaltam,de a kapcsolatunk alatt tartottam másokkal a kapcsolatot,emiatt mentünk szét, szükségem volt más emberek szép szavaira,hogy nőnek érezzem magam.Ő van megsértve, mégis azt mondja,ha változni tudok,próbáljuk meg újra.A sérelmeinket most megbeszéltünk,csak nem tudom lehet-e jó,ami rossz volt.Ő szabad,független,fiatal,törekvő olyan értelemben,hogy szebb legyen az életünk, velem tervez,mellette nem kellene semmiért sem nélkülöznöm, és még a szexuális életünkre sem panaszkodhatok.

Időközben belekezdtem egy másik kapcsolatba ahogy telt-múlt az idő.Igazán jóképű férfit találtam,jó külsővel,és fantasztikus emberi értékekkel,csak még nem tudom iránta mit érzek,mit érezhetek,kevés idő telt el.Odaadó szerető, van fantáziája,jó vele.Ő viszont nem szándékozik dolgozni, olyan szabad életet él, a pénzügyei zavarosak,néha sok pénz,néha semmi,tulajdonképpen semmit nem tud felmutatni.Ezenkívül van egy gyereke,elvált.De nagyon jól bánik velem,a tenyerén hordoz.


Mindkét férfival jó,de fájna bármelyiket is elengedni,az exet biztosan szeretem,a másik kialakulóban.Mitévő legyek?


2009. júl. 31. 22:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
97%

Az alapján, amit leírtál, egyiket sem. De leginkább az exedet nem! Az exed a leírás alapján egy féltékeny zsarnok. Mi az, hogy meg kell szakítsd a kapcsolatod a barátaiddal? Tán még be is zár majd a lakásba? És miért is kell egy éjszaka alatt dönteni? Akit sürgetnek, az nem hoz jó döntést. Estleg pont ezt akarja? A pénz nem éri meg, hogy mellette lélekben megnyomorodj. Nyisd ki a szemed, próbálj objektíven, és nem érzelemből dönteni.


Az új barátodról az a véleményem, hogy ne reménykedj abban, hogy megváltoztatod. Ez még soha, senkinek nem sikerült. De azt gondolom, hogy ő kevésbé "veszélyes".


Azért írtam az elején, hogy "az alapján, amit leírtál", mert valószínűleg mi olvasók nem tudunk mindent, ami alapján korrekt véleményt lehetne írni.

Szóval, csak okosan!

2009. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, addj magadnak időt, nem hiszem, hogy ez a két választásod lenne, még ha most e percben így is van. Az édesanyám hozzáment az exedhez hasonló emberhez, hasonló okból és habár máig együtt vannak ez okból kifolyólag, sőt született egy közös gyermekük a hugom( én az első házasságból vagyok),édesanyám máig nem boldog. El van nyomva, nincs szeretgetve, ráadásul a hugom és én is megszenvedtük őt, hugom máig a fogja(23éves). Biztos, hogy őt akarod életed párjáúl, gyermekeid apjának? A döntés a tiéd, de a következmény is és senki nem siettethet egy életre szóló döntésben. Ha tényleg szeret vár.
2009. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez a két lehetőség van akkor egyértelműen az ex. Nincs tökéletes ember, mindenki mellett kell "tűrni". Prezse nem mindegy mennyire, de a kompromisszum és megértés egy-egy alapja a kapcsolatnak. Egyébként meg bármelyikkel szakíthatsz később, vagy elválhatsz. manpság már nincs örök döntés ilyen téren.
2009. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Mondok valamit,ha bármelyik az IGAZI lenne,eszedbe nem jutott volna itt feltenni ezt a kérdést!Szerintem mindent elmondtam...
2009. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha valamelyikben is biztos lennél, akkor tudnád a választ. Miért egy éjszakád van dönbteni? Ez nem ilyen kérdés. Ki sürget? Te magadat vagy valamelyik pasi? Ha sürgetve döntesz, nagyobb eséllyed megbánod. Senki nem dönthet helyetted, Te élsz azzal, akit választani fogsz. Ha én lennék ilyen helyzetben egyiket sem választanám, egyik sem tűnik megbízhatónak, olyan embernek aki igazán szeretne téged és akit Te is igazán szeretnél (nem a pénzét, a kényelmet vele vagy a jó szexet, hanem ŐT MAGÁT).
2009. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Harmadik.
2009. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!