Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyet értetek azzal a mondássa...

Egyet értetek azzal a mondással, hogy ha nem tudja nem fáj?

Figyelt kérdés

Valami van benne. Nem biztos, hogy jobb a páromnak, házas társamnak, ha megtudja az igazat!

Gondolom itt megcsalásra, hiszen attól még szerethetem, de tisztelem annyira, hogy ne tudja meg, hiszen fájna neki, és az nekem is.



2012. szept. 16. 21:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
83%
Ha megcsalod a párodat, akkor már nem szereted! Tisztelni pedig egyáltalán nem tiszteled.
2012. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Szóval nem szerethetem és nem tisztelhetem a párom. Érdekes, én nem így gondolom, szerintem van amikor jót is tesz egy kapcsolatnak.
2012. szept. 16. 21:30
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy az első írja.

Az tény, hogy amiről nem tudsz az nem fáj, de attól még tény tény marad, hogy g*ciség, akkor is ha nem tud róla.

2012. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
amiről nem tud* (elírtam)
2012. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%

A mondás igaz: Amit nem tudunk az nem fáj.


De ha valaki megcsalja a párját akkor már nem szereti és tiszteli. Ha szeretné nem csalná meg. Ha tisztelné akkor egy félrelépést is bevallana neki, mert a lelkiismerete ezt diktálja. Akkor tiszteli a párját annyira hogy ne hazudjon neki akár egy életen át.

2012. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
38%
egyetértek a kérdezö kommentjével.Valamikor jót is tesz a kapcsolatnak.
2012. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
88%

Ez attol fugg, mert vannak olyan gyenge emberek akiknek igy jo, turnek becsapjak sajat magukat. Miert? Sok oka lehet...

En nem tartozom kozejuk elvaltam es harom lanyt neveltem egyedul.

Anyam meg pont az ellenkezoje, de 30 eve apammal van...

2012. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%

"Nem biztos, hogy jobb a páromnak, házas társamnak, ha megtudja az igazat!"


De ilyenkor biztos hogy a másikat tartod szem előtt? Hogy neki legyen jobb? Ha elmondod neki akkor onnantól már TE vagy a gyújtópontban, nem ő. Ez nekem sokkal inkább tűnik a pl. megcsalás következményei alól való kibújásnak a másik érdekeit ürügyként felhasználva.

2012. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
77%
Olyan kapcsolat nincs, aminek jót tesz a megcsalás.
2012. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Igen! Ugyanis érzelmileg hozzá fűződök, ő a fontosabb saját magamnál így ha megtudná fájna neki, amiben én is bele halnék, holott lehet, hogy nem jelentett nekem semmit érzelmileg.
2012. szept. 16. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!