Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok, mit...

Nehéz helyzetben vagyok, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban annyi a történet hogy van 2barátom.Az egyik nő ,a másik férfi.Mindent elmondanak nekem és persze mint barát meghallgattam őket,ami már utólag bánok,lehet helyesebb lett volna azt mondani hogy bármit csak ezt atémát ne!!!na de milyen barát lettem volna akkor?!

Szóval ők egy párt alkotnak,és hol egyik-hol másik faggat a másikról.Csalják egymást mindketten,nem akarom elárulni egyiket sem,de ezzel hazudok mindkettőnek:S


2011. ápr. 26. 09:42
1 2
 1/11 Tinker Bell ***** válasza:
39%

Ha mindketten csalják egymást, akkor nem gondolkoznék semmin.


Leülteted őket és elmondod nekik, hogy mi a helyzet. Kezdd azzal, hogy nem tudod nézni azt, hogy mindketten nyomoznak egymás után és hogy szívesen meghallgatod őket, de a problémáik nagy részét inkább egymással kellene megbeszélniük. Utána pedig elmondhatod, hogy tulajdonképpen kvittek, mert mindketten félreléptek.

2011. ápr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát Tinker Bell ötlete 2 dologra jó: Arra, hogy azok ketten elhagyják egymást és arra, hogy a kérdezővel végleg összevesszenek.

A beszélgetés az jó ötlet, de nem hármasban, hanem kettesben, a másik titkainak kiteregetése nélkül. Elég csak annyit mondani, hogy "figyelj Kati, tudod hogy Pisti ugyanúgy a barátom, mint te, ne beszélj kérlek a magánéletetekről, mert enm tartozik rám." Ugyaezt elmondod a másiknak is és kész.

2011. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
H amind2-en csalják egymást, akkor csak jót teszel, ha Tinker Bell ötletét veted be.
2011. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha mindketten csalják egymást, akkor szép lassan állj félre. Nem bántasz senkit akkor se ha csendben maradsz. Ha kérdezgetnek a másikról, akkor jönnek a diplomatikus válaszok.
2011. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

szerintem ne miattad menjen szét a kapcsolatuk...(bár lehet hogy ez a kapcsolat már haldoklik)

mond meg mindkettőnek, hogy nem akarsz erről beszélni, ők oldják meg. és igen, egy f*sznak fognak tartani, meg szemétládának, de az se lenne vicces, ha mindketten téged támadnának, hogy "hát te tudtad hogy megcsal, és nem szóltál?"

2011. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez már évek óta megy...sajnos már tul sokat tudok,már hiába mondom hogy hagyjanak ki ebből:/és igen,én leszek a sz@r:(
2011. ápr. 26. 10:40
 7/11 A kérdező kommentje:
csak olyan rossz a szemükbe hazudni és jó pofát vágni ahoz amikor azt hangoztatják hogy biztosak benne hogy a másik nem csalja őket:S
2011. ápr. 26. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:
ebben a helyzetben bárhogy is döntesz, rosszul fogsz belőle kijönni.
2011. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én is ettől tartok
2011. ápr. 26. 10:48
 10/11 anonim ***** válasza:

én tuti azt mondanám nekik, hogy boccs, jó cimbik vagytok, de nem érdekel hogy kivel, hányszor csaltad meg a párod.

mond meg, hogy nem normális dolog kibeszélni ezt a szégyelletes megcsalás dolgot -_- pláne egy közös havernak...istenem, de nagyon buták a barátaid, és nem is szeretik egymást:S

2011. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!