Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen nehéz helyzetb...

Mit lehet ilyen nehéz helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Ha megtudod hogy apukádnak szeretője van ? 22/L
2010. jún. 6. 10:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem barátkozz meg a gondolattal, én is ugyanígy voltam, csak anyum..de én harcoltam nagyon ellene és rosszabbul sült el mint ha nem...:( sajnálom!
2010. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni? Gondolkodni azon, hogy:


-jó-e, ha ebbe beleszólok (nem rajtam csattan-e az ostor, miközben a probléma probléma marad),

-vajon mi okozhatta a félrelépést (ne feledd, mindig kettőn múlik egy házasság bomlása!),

-ha kiderülne, anyám hogy dolgozná fel (lehet, sejti is? lehet, hogy nem bánja és szemet huny felette? lehet, hogy teljesen kikészül? és így tovább...),

2010. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A legjobb ebből kimaradnod. Annak idején anyukám is ezt csinálta, azóta is hallgatok. Nem azért mert falazom neki, de apukámnak nem akartam rosszat. Nagyon szeretem őt és úgy gondoltam, hogy ez legyen az ő dolguk. Valamilyen szinten ez az ő magánéletük, nekem is nagyon fájt, de hallgatásba burkolóztam.

25/N

2010. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne? Nem lehet, hogy csak félreértettél valamit és most rémeket látsz?
2010. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Fogadd el, felnőtt férfi, csak tudja hogy mit csinál.
2010. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

[link]

Érdemes meghallgatni...

Szerintem jobb kimaradni ilyenből. Gondoljatok bele, egyszer majd, ha nektek lesz és felnő. Hoztok esetleg "rossz" döntéseket,vagy csak más életet szeretnétek, hagynátok , hogy a gyereketek mondja meg mit tegyetek? Mindenki csak saját magát tudja, mit miért tesz...

2010. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Maradj ki belőle.A magánéletét a szülőnek kell rendeznie,nem a gyereknek.
2010. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy biztos vagyok benne. Sms-ek bizonyitják. Nem akartam részleteket irni, de ez már évek óta igy van. Régen ez kitudódott, volt is botrány, de a család egyben maradt. Dolgoznak, tényleg minden rendben van, minta szülők, csak hát ez ott van... Nem fogok szólni, se lebuktatni, hisz nem akarom anyukámat ilyen fájdalom elé kitenni, és azt sem hogy szét menjenek. Inkább hallgatok, és beletörődöm. Csak rossz hogy véletlen a benne maradt sms-t és is elolvasom. Hozzá teszem, hogy direkt. De most már nem olvasom, mert annál rosszabb. Igazatok van, ő dolga, nem is akarok és nem is akartam beleszólni, csak kiváncsi voltam hogy lehet az ilyet "feldolgozni", miközben itthon minden rendben, de mégis valahol ott van valaki...köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 6. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem anyukádnak tényleg ne mondd el, de azért az apámhoz nekem lenne egy-két szavam...

Ez nagyon durva dolog...nekem totál felfordulna ettől az életem, ha ilyet megtudnék és tuti, hogy beolvasnék a faternak...

21/L

2010. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az semmit nem oldana meg,ha beolvasnál a faterodnak.Nem mellesleg közöd sincs hozzá azon kívül,hogy a gyereke vagy,de az meg más dolog.
2010. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!