Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljam meg feldolgoz...

Voguelilias kérdése:

Hogyan próbáljam meg feldolgozni és segíteni magamnak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Egy hete halt meg az anyukám. Igaz mindig apás voltam de igazán csak most értettem meg hogy mit jelent számomra az anyukám. Még csak 18 éves múltam márciusban és úgy gondolom, hogy még milliószor kellene az ő segítsége. Egyszerűen olyan hirtelen volt a halála, hogy mai napig úgy érzem mintha ő csak a korházban lenne és nincsen semmi baja.Pedig tegnap eltemettük mondanom sem kell iszonyat fájdalmas volt.Persze tudom, hogy neki jó mert már nem szenved többet. De itt hagyott pedig még szükségem van rá nagyon sokáig. És egyszerűen nem tudom, hogy mivel segíthetnék magamon hogy feldolgozzam a történteket. Úgy érzem, hogy nagyon sérthető lettem.Van egy nővérem meg az apukám de ők mégsem olyanok. És nem tudom, hogy micsináljak hogy könyebb legyen vagy legalább elfogadjam, hogy ez így volt rendjén.

18/L


2009. aug. 1. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy egyedül,fordulj pszichológushoz.Nekem is segített.
2009. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!