Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselitek, ha nincs...

Hogy viselitek, ha nincs ideje a párotoknak a családra a munkája miatt?

Figyelt kérdés

Én szörnyen. Minden nap találkozunk 10percre,de ez számomra kevés. Heti 2szer alszunk együtt,ebből jó ha egyszer van szex,mert ő állandóan fáradt. Én már teljesen ki vagyok ettől. Én is dolgozok,elfáradok,plusz suliba is járok,mégis összebújnék vele többször,hiszen fiatalok vagyunk és egyébként is csak 2,5 éve vagyunk együtt. Mi lesz ha idősek leszünk?:(

Sokszor adódik,hogy találkozhatnánk,de ő olyankor inkább alszik és nem is mondja,hogy menjek el.

Ez miatt nagyon sokat veszekszünk.

Hogy lehet megszokni ezt?


2012. szept. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de nem jó,ha már most így vagytok. Nálunk is ez volt,de én voltam olyan, hogyan is fogalmazzak,...hülye?!,hogy tűrtem ezt, a veszekedéseket s minden mást,mert persze szerettem. Aztán feleségül vett,s minden rosszabb lett. A heti egy szexből kétheti egy alkalom lett... lett egy gyerek, aztán még kevesebb, s szépen lassan eltávolodtunk. Persze én akartam változtatni,de neki minden jó volt. Volt... beadtam a válópert és pont. Én azt tanácsolom Neked, ne szokd meg,ne hagyd annyiban. Beszéljétek meg, nektek még nem késő!
2012. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már jó ideje csak beszélünk erről és semmi se változik. Annyi ígéretet hallottam már,de semmi. Ugyanúgy keveset szexelünk. Amikor beszélünk róla akkor többet vagyunk együtt. Már kezdek arra gondolni,hogy nem kíván és ezért van ilyen kevés szex és jó kifogás,hogy fáradt.
2012. szept. 22. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:

hát,meg lehet az is,h már nem kíván, de tudod,ez is olyan dolog amit soha nem vallanak be. Legalább is nagy ritka az a ffi aki elmondja a teljes igazat. Beszéltünk mi is, nálunk is csak addig volt jó... nem akarlak a pasiról lebeszélni sem, és rá sem,mert a te életed. Én csak a véleményem,tapasztalatom osztottam meg Veled.

Ja ,első voltam.

2012. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű ennyi szexet igényel. Ismerek nem egy huszonévest, akiknek havi 2-3 alkalom elég. Olyanokat is, akik napi szinten igénylik. A hogy én látom, ha ezek az igények nem közeliek, előbb-utóbb vége a kapcsolatnak, ahogy elmúlik a rózsaszín köd. Egyik fél állandóan kielégületlen. A másik meg kapja a piszkálást, hogy miért nem. Neki meg ezért lesz kellemetlen a kapcsolat.
2012. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előző barátnője egy nimfomániás nő volt. Elmesélte,hogy állandóan szexelni akart,és napi többször szexeltek. Ez nekem borzalmasan esett,hiszen mi meg alig szexelünk. Ezért is gondolom,hogy nem kíván engem annyira...De ha megkérdezem akkor persze,hogy tagadja.Már jó ideje csak vitázunk ezen,hogy ilyen keveset vagyunk együtt...Hiába jó minden más,de ez szerintem annyira fontos,hogy teljesen megöli a kapcsolatunkat.
2012. szept. 23. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én nyertem :-) az én ex férjemmel kb 4 havonta volt szex.

Pedig az elején még volt rendesen, aztán ritkább. Azt mondtam magamnak, ez nem lehet válóok, így együtt maradtunk, összeházasodtunk. De egyszerűen ilyen kevés együttléttel a teljes intimitás megszűnik, kb mintha lakótársak lennénk. És ez mindenre rányomta a bélyegét, egy hisztérika lettem. Aztán elváltunk.


Vannak olyanok, akiknek ennyire van csak szükségük. És amennyire emlékszem, még az a kevés szex is csak nyűg volt neki. És kapaszkodjatok meg, utálta az orális szexet!


Szerintem is változtass vagy szakítsatok, ez így nem lesz jó hosszú távon.

2012. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!