Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogyan fogadta el a...

Nektek hogyan fogadta el a családotok, ha a barátnőtök, vagy barátotok roma származású? (magyar emberekre gondolok)

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 15:14
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Hát vele én is
2012. szept. 23. 15:59
 12/26 anonim ***** válasza:
58%
Nekem cigány barátnőm volt, nem szóltak otthon semmit. De aztán kiderült, hogy egy "kurv@" szóval hamar szakítás lett belőle.
2012. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom nem örülnének, erre eddig nem volt és nem is lesz példa!

Főleg, hogy nem egy-két sztorit hallottam már arról, hogy hogyan bánnak a cigány férfiak a nőkkel. Persze lehet, hogy van kivétel...

2012. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Más kultúrából ,más értékrendű embert valasztani nem szerencsés! Lehet jó a kapcsolat ,de többnyire nem az és a nők látják nagyobb kárát!
2012. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
32%
Felkőtném magam
2012. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tudom,mi kezdenék a gyerekemmel,ha összejönne egy romával.Undorító népség. Annyi tuti,hogy Hitler rosszul csinálta.../Aztán mondhatja bárki,hogy rasszista vagyok,de vállalom/
2012. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%
Az unokatesóm (lány) ment hozzá egy roma származású férfihez. Már van 2 iskoláskorú gyönyörű gyermekük. Mi az elejétől kezdve elfogadtuk a kapcsolatukat, mivel a férje egy nagyon inteligens, kultúrált, kedves ember. Örülünk a boldogságuknak.
2012. szept. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon örültem a kérdésnek, és a válaszoknak...

30 éves csinos lányom (elfogultság nélkül) összejött egy cigány férfival, aki elvált, 2 gyereke van, gyerektartást nem fizet,seftelésből él..

Lányomnak mindenki mondja, más a cigány "kultúra", mert ott az asszonynak "kuss" a neve..:((

Hogy fogadtam?? Beledöglöttem, családommal együtt :((

2012. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Ilyent ***** válasza:
96%

Nekem volt cigány barátnőm. Fura de a helyzet pont fordítva volt a lányt tiltották tőlem. Mert nem adhatják egy "paraszthoz". Igaz ő gazdag családból származott és nem valami szakadt volt. Már gyerek kora óta megvolt hogy ki lesz a férje. Erre én belerondítottam. És életem egyik legjobb kapcsolata volt.

A szüleim pedig csak annyit mondtak amikor bemutattam nekik hogy hol találtam ilyen gyönyörű lányt.

2012. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%

én egyszerüen nem tudnék egy romával azonosulni....annyira mások, hogy szóba se jöhetne nálam...de ha mégis, apukám megadja erre a válaszát: ő nem rasszista, csak az ember szine fehér...na ez van...kitérne a hitéből az egész családommal együtt...körbe nézek, vannak cigány haverjaim stb....de soha egyikkel se kezdenék bizalmasabb viszonyt....pedig az egyik egy nagyon jó barátnőm barátja évek óta....hagyjuk is...a cigány vér mindig meglátszik! náluk is....

24L

2012. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!