Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogyan fogadta el a...

Nektek hogyan fogadta el a családotok, ha a barátnőtök, vagy barátotok roma származású? (magyar emberekre gondolok)

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 15:14
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 24. 16:48
 22/26 anonim válasza:
32%
Nekem magyar párom van, és ő az első, 2,5 éve vagyunk együtt, de a szüleim már akkor kijelentették mikor 13 éves koromban megjött, hogy ha cigány sráccal látnak meg, nem fog tetszeni amit kapni fogok... szóval sehogy se fogadták volna el... páromat egyébként teljesen jól fogadták, apának olyan mintha a nem létező fia lenne (hárman vagyunk tesók, lányok, én vagyok a legidősebb.)
2012. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%
Az unokahugom aki mondhatni elég távol él tőlem egy roma sráccal jött össze fiatal kora ellenére. Az összes létező kapcsolatot megszakítottam a család azon részével. A szülei IDIÓTÁK hogy mindezt engedik. Egy gyönyörűszép, jó tanuló lány...aztán majd legfeljebb purdégyárosnak lesz jó, semmi több.
2012. okt. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
34%
Félreértés ne essék de nem rasszista a családom /sőt az olyanokkal nincs bajunk akik tanultak, dolgoznak kb. 20 méterről/ de ha hazaállítanék a roma sráccal kitagadnának. De ennek nagyon kicsi az esélye.
2012. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
lehet jó a kapcsolat, ha azonos szinten vannak, és a rokonok se rondítanak bele. Értem ez alatt, hogy egyik helyről se fúrják a az illető párját a háta mögött, és a bűnöző, léhűtő rokonok se tudják őket megtalálni. Van ilyen ismerősöm, elvett egy roma lányt, de a lány leérettségizett, és a családja is ilyen szinten van, nem olyanok akik még az általánost se járták ki. Emellett az ország másik felére mentek lakni, úgyhogy senki se szól bele az életükbe, csak ketten vannak. De ez nagyon ritka eset.
2012. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sehogy mert nincs barátnőm és romával nem is jönnék össze.
2020. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!