Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg?

Hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés

Még idén le szeretném tenni az "M" kategóriás jogosítványt, mert jövőre csak 16-évtől lehet megcsinálni, viszont anyukám nem engedi mert szerinte nincs bennem annyi felelősségérzet hogy az utakon motorozzak. Úgy tudom 2-3 hónap alatt meg lehet csinálni a jogosítványt, ezért valahogy megkéne győznöm őt hogy képes vagyok odafigyelni az úton, és betartani a szabályokat. Szerintetek hogy bizonyítsam be?

Ez fontos úgyhogy légyszíves csak az válaszoljon aki segíteni szeretne, és nem ír idióta válaszokat.



2012. szept. 28. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ány éves vagy?
2012. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy bizonyítsd be hogy fogod a rávaló pénzed, és elmész a kívánt oktatásra beíratkozni, utána ha leraktad haza viszed a papírt hogy Meglehet nézni


Különben anyukád nem a jogsit akarja ellenezni hanem azt hogy motorra ülj, most hiába megszerzed a jogsit, ha nem kapsz motort vagy nem vehetsz, max annyit fogsz érni ezzel hogy gyönyörködhetsz a papírodban


Nekem is ezt mondta hogy "amilyen hülye és vadulós vagyok, biztos feltekeredek a fára"


Nekem nincsen jogsim, de ígyis néha elmegyek motorozni robogóval, mert nem vagyok még 24, addig sportmotorra le se vizsgázhatok, éppen ezért várok én is..

20/F

2012. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

14f

jó tudpm hogy azt gondolják páran hogy egy kis 14 éves hülyegyerek az ne menőzzön a robogójával de most nem erről van szó

2012. szept. 28. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azt gondolja hogy felelötlen lennél, egyszerüen félt. Motorozni az utakon folyamatos életveszély. Még a Hungaroringre is jártunk ki, szóval igazán vad motorosnak számitott a brigádom, de ma már 1M forintért sem ülnék fel motorkerékpárra. Külső szemlélőként nézni hogy én is ilyeneket csináltam motoron vérfagyasztó.


Ha betartod a szabályokat, mindenre figyelsz, akkor is lesz esés és lesz olyan hogy nem te vagy a hibás mégis lesz baleset. Mig egy autós kinyitja a kocsi ajtaját, kiszáll és azt mondja bocsi, te nagyon komoly sérülést szerezhetsz.

Én is féltenélek, mert sokszor nem rajtad múlik.


Egy pozitiv oldala van annak ha motorozol már fiatalon, hogy sokkal jobb sofőr válik belőled mint azokból akik soha nem motoroztak. Ez később sokszor visszaköszön majd bizonyos forgalmi helyzetekben. Ezzel talán meg tudod győzni anyukádat.

2012. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!