Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha én eggyáltalán nem...

Roni123 kérdése:

Az baj ha én eggyáltalán nem akarok gyerekeket?

Figyelt kérdés
nem utálom a gyerekeket , csak sokat voltam köztük és igy ezzel nálam kiváltotta ezt.sok testvérem van , és nagycsaládban nöltem fel ahol voltak gondok a gyermek elfogadás kapcsán.

2012. szept. 28. 21:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Én sem akarok.
2012. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna baj? A gyermeknemzés nem kötelesség, csak lehetőség (jó esetben).
2012. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

Neked baj? Párodnak baj? Ha egyikőtöknek sem, akkor nem baj :)

Persze lehet hogy majd egyszer meggondolod magad...

2012. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
94%

nem baj, csak ne vagj egy olyan dologban bele amit nem akarsz en egyesz eletedben kiserteni fog!

talan majd mikor ugy erzed h most johett, akkor donts

2012. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%

Neked nem dobott fel egy csomó ugyanilyen kérdést a gyk mikor ki akartad írni a kérdésed?


Minden bántás nélkül mondom, hogy a kutyát se érdekli, hogy nem akarsz gyereket. De most komolyan. Úgy élj ahogy akarsz.

2012. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
123.200.000. ilyen kérdés ebben a hónapban,már unalmas!
2012. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

nem baj, én se akarok

22 évesen sem akartam, meg most se, pedig elmúltam 30

egyszerűen vannak ilyen típusok. hiányzik belőlük az anyai ösztön

nem utálom én se, sőt egy piciben el tudok gyönyörködni, ha kezembe adják, klasszul elvagyok vele, de nagyon örülök, hogy nem nekem kell vele "vesződnöm"


az a baj, hogy a vérben forgó szemű ősanyák felhördülve utálják a magunkfajtát, mert ők aztán tűzön vízen át szüldösnek, nem baj, ha közben még a kapcsolat is szétmegy

2012. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%

7-es vagyok

már pontoznak is lefelé :D :D

2012. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz hát nem akarsz. Te legalább tudod. Nem minden nőből lesz anya aki szült.
2012. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Nem baj, csak a kapcsolat elején tisztázd ezt. Az nem lenne szép, ha áltatnád a párod, mert a férfiak nagy része előbb-utóbb biztos akar.


7-nek. Nem biztos, hogy azért néznek rád az "ősanyák" vérben forgó szemekkel, mert nem akarsz gyereket, hanem talán azért, mert így vélekedsz arról, aki akar és csak ezt kapod vissza. Attól, mert valaki nőként gyereket akar és szül, még nem ősanya. Nekem is van gyerekem, és nem érzem, hogy ősanya lennék. Azzal sincs semmi baj, aki nem akar, de a te hozzáállásoddal szerintem igen. Mit vársz attól, hogy reagáljon rá, ha te így vélekedsz róla?

2012. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!