Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha én eggyáltalán nem...

Roni123 kérdése:

Az baj ha én eggyáltalán nem akarok gyerekeket?

Figyelt kérdés
nem utálom a gyerekeket , csak sokat voltam köztük és igy ezzel nálam kiváltotta ezt.sok testvérem van , és nagycsaládban nöltem fel ahol voltak gondok a gyermek elfogadás kapcsán.

2012. szept. 28. 21:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
42%

10-es nem mondtam ,hogy mindenki ősanya, aki szül, bocsánat

csak azt, akik nem értik meg a másik oldalt, hanem leugatják, hogy nem is nő az ilyen, mert kaptam már ilyet is, pedig nem gonoszkodtam

na erre gondolok

akik pl. irigyek mert aki nem szült az nem lett dugong formájú mint ők

2012. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok.

Azért azt ne gondold, hogy akinek gyereke van és tervezett volt, nem csak becsúszott vagy a férj akarta, az irigykedni fog arra, mert te vékony vagy.

Én sem értem meg igazából, ha valaki nem akar gyereket, de elfogadom. Az ő döntése és nem teszek rá ilyen megjegyzéseket.

2012. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
de én meg igen, mert nem kapok mást mindig, csak leoltást, meg mintha valami aljanép lennék, és ebből tök elegem van, hogy másodrangú ember vagyok, mert nem szülök
2012. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
78%

ma 22:16

Talán az utolsó bekezdés lemaradhatott volna, és nem lenne lepontozás (bár én nem pontoztam senkit, téged sem, csak mondtam...)

Nekem 1 van, lehet, hogy lesz majd még 1, nem tudom.

De nagyon sok ismerősömnek egy sincs, sokan nem is tervezik. Ő dolguk, én senkit nem ítélek el emiatt...

2012. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
64%
7-es, én tök jót röhögtem azon, hogy "szüldösnek" :D Már csak ezért is megért a hozzászólásod egy zöld mancsot, pedig nekem van gyerekem :))
2012. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem vitatkozok veled, de én soha nem arra gondolok, ha egy olyan nőt látok, akinek nincs gyereke, hogy milyen vékony. Bár én sem híztam el, sőt, tehát nem fogok irigykedni. De ha ezt ezzel a körítéssel adod elő, ahogy itt, akkor ne csodálkozz.
2012. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

"dugong forma"


:D :D :D

2012. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%

Nem a testalkat miatt mondják ezt rád szerintem. Inkább az élethelyzeted miatt.

Az anyaság lemondásokkal is jár, például a több szabadidőről, a függetlenebb életről. Vannak akik ezt képesek összeegyeztetni az anyasággal, de vannak akik erre olyan szinten képtelenek, hogy zsíros hajjal és szakadt melegítőben mennek utcára a gyerekkel.


Általában az utóbbi szokott beszólogatni, ahelyett, hogy maga körül rakna rendet. Nem kell vele foglalkozni,a saját problémáit vetíti ki rád, nem kiegyensúlyozott. Erről rajta kívül senki más nem tehet. Annyit megtehetsz, hogy esetleg segítesz neki, bár valószínű elutasítja és megmondom őszintén egy beszólás után én is szívesebben szólok vissza, minthogy segítséget nyújtsak, de néha le kell győzni az indulatokat.

2012. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
78%

tegnap 22:36

Én pl 2 ruhaméretet "csökkentem" a terhesség előttihez viszonyítva.

Irigy nem vagyok senkire emiatt, max picit amiatt, hogy 7végén aludhat 11-ig, meg ilyen apróságok, amik szerintem nem rosszindulatú dolgok, és nem vetem senkinek a szemére.

De ha valakinek pl olyan indoka van, hogy azért nem akar gyereket, mert félti az alakját, arról azért van véleményem...

2012. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó én nem értek egyet veled.

Mindenki úgy dönt, ahogy a kar. Ha valakinek az alakja élvez elsőbbséget, akkor az.

El nem tudom képzelni miért probléma ez másoknak. A gyermekteleneket nem igazán érdekli, de akinek van gyereke, annak mégis miért kell erről véleményt alkotni?

Nem mindegy? Most komolyan.

2012. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!