Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha én eggyáltalán nem...

Roni123 kérdése:

Az baj ha én eggyáltalán nem akarok gyerekeket?

Figyelt kérdés
nem utálom a gyerekeket , csak sokat voltam köztük és igy ezzel nálam kiváltotta ezt.sok testvérem van , és nagycsaládban nöltem fel ahol voltak gondok a gyermek elfogadás kapcsán.

2012. szept. 28. 21:47
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem baj, miért lenne nekünk baj? Nem érint. A férjednek lehet hogy majd baj lesz de ez a ti magán ügyetek.
2012. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Ilyent ***** válasza:
46%

"de nagyon örülök, hogy nem nekem kell vele "vesződnöm"

"irigyek mert aki nem szült az nem lett dugong formájú mint ők"


Nekem volt ugyanilyen elgondolású barátnőm. Azt hitte ő a legszebb meg mindenki megnézi.

Ezekért az indokokért nem szeretett volna gyereket mint amiket te is írtál.

Mikor szembesítettem a ténnyel hogy nemsokára egy csoffadt aszott nő lesz elkezdte a sírást. Mindezt egy öregek otthona mellet hogy látvány is társuljon mellé.

Azóta se hallottam róla. De ha te lennél az akkor sajnos a művelet nem járt sikerrel.

2012. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
42%
Relatíve nemsokára mindenkiből csoffadt öreg nő lesz, akár van gyereke, akár nincs, szóval nem tök mindegy? Bár nem értem, miért kell valakit ilyesmivel szekálni.
2012. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem baj, engem nem érint. Felőlem nyugodtan...
2012. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha egy-egy nő így gondolja, de ha ez tömeges, akkor a társadalom nagyon meg fogja sínyleni, amibe mindenki beletartozik. Magyarán nem lesz sem nyugdíj, sem egészségügyi ellátás, semmi. Sajnos ez vár ránk.
2012. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

ma 09:41

Nem kell egyet érteni.

De csak az alak azért hülye indok, mert ha valakinek fontos a teste, karban van tartva, az odafigyel, és nem fog egy terhességtől tönkremenni, ezért tartom butának, aki ilyet mond...

De mind1, mert valóban az ő dolga, semmi közöm hozzá, csak nem állja meg a helyét az indok... (mellesleg nem tudom, miért vagyok lepontozva, még csak le se írtam a véleményem...)

2012. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mindig is voltak nők, akik nem akartak gyereket, ez nem változott.

Jelenleg azért vannak többen, mert az anyagi bizonytalanság miatt nem mernek gyereket vállalni.

Szóval ha valaki az alakja, vagy az érzései miatt nem szeretne gyereket, az ebből a szempontból nem sokat jelent.


Egyébként én ismerek olyan nőt, aki nagyon szép volt gyerek előtt, most pedig leírhatatlan, ahogy kinéz.


Én is le vagyok pontozva, de nem túlzottan érdekel. Megszoktam már ezen az oldalon, hogy mondj bármit, valaki úgyis lepontozza.

2012. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

én vagyok a dugongos, nem reagálok külön külön, hanem egybe


nem féltem az alakomat, nem hiszem azt, hogy mindenki elhízik a szüléstől, nem nézek le senkit, csak azért voltak bennem indulatok a kérdéssel kapcsolatban, mert sajnos énnekem eddig inkább csak beszóltak, az anyósom zsarolt és hisztizett, stb. csupa rossz tapasztalat, és nemhogy kedvet csináltak volna, inkább erősítették bennem a csakazértse-t

elnézést, ha valakinek megsértettem az önérzetét, nem ez volt a célom

2012. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mivel van bajod? A gyerekkel, a technikájával, vagy nincs kivel?
2012. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!